V kolumna w natarciu – 9/2015 (192)


Małgorzata-Todd_09-600x734Szanowni Państwo,

Facebook zablokował właśnie stronę: „Rosyjska V kolumna w Polsce”. Może powinniśmy się dziwić, że dopiero teraz? Z interwencją w sprawie „Komora” uporano się szybciej. Prawda o prorosyjskich politykach nie jest na rękę obecnej władzy.

Jak rozpoznać rosyjskiego agenta wpływu? W chwili obecnej to dość łatwe zadanie. Jeden taki agent amator właśnie się odezwał. W dramatycznym apelu pełnym wulgaryzmów, jak przystało na wielbiciela rosyjskiej kultury, pyta retorycznie w jakim kraju żyje? Jeszcze w Polsce – odpowiadam ci kacapski kapusiu, ale przez takich jak ty możemy pewnego ranka obudzić się w Priwislanskim Kraju, gdzie ruskie przyjdą szukać tego, który ich zaprosił i nie będzie miał kto ich wyprosić. 

Ruskiego agenta poznać po „poglądach” dziwnym trafem zbieżnych z putinowską propagandą. Będzie wyciągał i próbował rozliczać ukraińskie zbrodnie właśnie teraz. Wcześniej mu one nie przeszkadzały. Będzie nam też wmawiał, że uległość wobec Rosji gwarantuje nam uniknięcie wojny. A jest oczywiście dokładnie odwrotnie. Jeżeli teraz nie odważymy się sprzeciwić Rosji, to wojnę mamy zagwarantowaną, kiedy przyjdzie na nas czas. W chwili obecnej armia rosyjska jeszcze nam bezpośrednio nie zagraża. Groźna jest natomiast rosyjska V kolumna działająca pod licznymi przykrywkami, a niekiedy całkiem jawnie na najwyższych szczeblach rządowych.

Dlatego jeśli nie uda nam się odsunąć od władzy Komoruskiego & Co, to gwarantujemy sobie, że na nasze domy spadną ruskie bomby. Rosjanie-Słowianie już przebierają nogami, żeby wkroczyć z bratnią pomocą i specjalnych zaproszeń nie potrzebują, wystarczy okazanie słabości, strachu.

Do następnej soboty,

Małgorzata Todd

P. S. Kartagina została zburzona, PKiN im. Stalina jeszcze nie,
ale pamiętajmy, że 10. maja musimy odwołać Komoruskiego. Nie zapominajmy, że jego zdaniem żądanie uczciwych wyborów to „odmęty szaleństwa”.

więcej  (Lekcja pokera, Teatrzyk Zielony Śledź i in.) TUTAJ:

 

Reklamy

7 comments on “V kolumna w natarciu – 9/2015 (192)

  1. „Ruskiego agenta poznać po „poglądach” dziwnym trafem zbieżnych z putinowską propagandą. Będzie wyciągał i próbował rozliczać ukraińskie zbrodnie właśnie teraz.” Tak, tak pani Todd: wszyscy, którzy ośmielają się pamiętać o makabrycznych zbrodniach tych spod znaku OUN-UPA na Polakach, tylko za niesłuszne pochodzenie, to agenci Putina. „Gratuluję” wywodu. Żenada. Niech się pani nie kompromituje. A tak nawiasem mówiąc to jest najlepszy dotychczasowy moment na wymuszenie na Ukraińcach podejścia do tego tematu zgodnie z prawdą historyczną i lepszego momentu możemy się już nie doczekać. Ale jak widać niektórzy dalej są zaczadzeni czarno-czerwoną banderą.

  2. gawazi,& m.j. – prosze sie rozwinąc…(?!) bo taki prymityw z was wyziera..a szkoda bo tez z was mogą być ludzie uzyteczni…nie koniecznie idioci…no może pół…a nawet ćwierci…tez li tylko

  3. witam,witam pana ,panie „georg”…ponimirski…! witam serdecznie…miło mi

  4. bracia ! ,,,juz od 25 lat wygladamy za wamy !…chcemy jeszcze raz to przeżywać ! …z naszymy dzieciamy /już doroslymy/ i kochanymy wnusiamy naszemy …a i sądy też są nasze..w wojsku tez..a i prokuratory .tz.nasze ale i wasze…nasze wspolne ! niech się święci nasz internacjonalizm ! pilnujemy bracia !.Brawo Merkel ! brawo Putin…….! jestescie dla nas jak powietrze ! …
    – zadzumione ! dodam

    • kamyk, i na takich dupkow jak wy przyjdzie czas i to wkrotce. Zapomnieliscie rok 1920? Przydzcie, a zobaczycie co z wami kacapami zrobimy.

    • W zamyśle satyra, jednak widocznie pora jej – tej satyry – poczęcia, sprawiła, że szczytowanie skończyło się polucją li tylko.

Możliwość komentowania jest wyłączona.