Janusz Szewczak: Być może wybory zostaną odłożone! Władza celowo prowokuje konflikty.


Fot. Janusz Szewczak

Fot. Janusz Szewczak

Dialog rządu to armatki wodne i broń gładkolufowa, widać, że władza świadomie prowokuje konflikty

Po pierwsze takie istotne wydarzenia to konwencja Andrzeja Dudy, który poruszył najważniejsze kwestie dla bytu państwowego, bo kto nie ma własności, ten nie ma przyszłości. Mówił żeby zachować lasy państwowe w polskich rękach, że będzie wnioskował o obniżenie wieku emerytalnego.

No a świadkami czego znowu przed Jastrzębską Spółką Węglową, czyli znowu armatki wodne w ruch, po poprzednich wydarzeniach czyli strzelaniu z broni gładkolufowej do protestujących, gdy jak podały media, dowódcy tych plutonów policyjnych, byli kandydatami PO w wyborach samorządowych. Jeżeli to by się potwierdziło to mamy nieprawdopodobny skandal i widzimy właściwie na czym polega wygaszanie resztek polskiego przemysłu.

Taki dialog społeczny jaki proponuje rząd pani premier Kopacz, czyli armatki wodne i broń gładkolufowa, musi się skończyć bardzo poważnymi napięciami społecznymi. Widać, że władza świadomie idzie na konfrontacje, świadomie prowokuje konflikty. Kto wie czy nie chodzi o to, aby można było odłożyć wybory z powodów rzekomych niepokojów społecznych.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

 

źródło: blog Janusza Szewczaka, za radiownet.pl

Reklamy

One comment on “Janusz Szewczak: Być może wybory zostaną odłożone! Władza celowo prowokuje konflikty.

  1. Panie Januszu ta cholota rzadzaca robi to ze strachu, oni wiedza co ich czeka jak straca wladze. Mysle ze Polacy odbiora im to co ukradli.

Możliwość komentowania jest wyłączona.