Witold Gadowski: W dobrym towarzystwie na prymitywa się nie głosuje.


Komorowski-GMO

kliknij, żeby powiększyć

Komorowski zmarnował ostatnie pięć lat, skompromitował Polskę na arenie międzynarodowej i teraz ma jeszcze czelność wraz z takimi komuchami jak Nałęcz, pouczać.

Ten zadufany w sobie parweniusz, mało inteligentny syn resortowca, ma stanąć do konkurencji z sympatycznym i uczciwym – znamy się wiele lat – Andrzejem Dudą.

Polacy nie mają wyboru. W dobrym towarzystwie na prymitywa się nie głosuje.

źródło: FB

 


zobacz też:

gadowski_plakatPisanie jest szczególnym rodzajem porządkowania myśli i wrażeń.

Sporo jeżdżę po Polsce i nie jestem z Warszawy. Te dwie przypadłości sprawiają, że potrafię dobrze oglądać to co się dzieje i słuchać ludzi.

Warsiawskie saloniki, czy to tzw „lewicowe”, czy też „prawicowe” zajęte są sobą, w upojeniu celebrują swoją urojoną wielkość. Siedzą tedy takie bubki w rozmaitych redakcjach i nauczają naród. Plotą brednie i nazywają to poważną publicystyką.

Tyle to wszystko warte co funt rzedniejących kłaków na głowie Tuska.

całość: TUTAJ

 


 

Reklamy

2 comments on “Witold Gadowski: W dobrym towarzystwie na prymitywa się nie głosuje.

  1. To prawda ! Te MIERNOTY są wzajemnie dla siebie punktem odniesienia bo nigdy nie bywały w dobrym towarzystwie zresztą co by tam robiły????????? !

  2. To straszne! I to ze mu na to pozwolilismy . I ze nikt za Smolensk nie odpowiedział.
    Rozzuchwalone bezkarnoscią bolszewickie bękarty i milczenie owiec Ale chyba jakies przesilenie w koncu przychodzi. Jedni tracą czujnosc i drudzy cierpliwosc..

Możliwość komentowania jest wyłączona.