DUCH, WOLA I SIŁA. APEL Solidarnych2010 przed wyborami 2015 – Umacniajmy wiarę, ufajmy Opatrzności.


Krucjata-medalik2015 r. to bardzo ważny rok dla Polski, rok wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Te głosowania będą istotnym rozstrzygnięciem co do stanu naszego państwa, naszej Ojczyzny na wiele lat.

Wzywamy wszystkich członków stowarzyszenia Solidarni 2010 oraz wszystkich niezrzeszonych patriotów do stanięcia w szeregu walczących o Polskę niepodległą. Wzywamy do ofiarnego podjęcia pracy członka komisji wyborczej oraz pracy męża zaufania w komisjach wszystkich szczebli podczas wyborów, do niestrudzonego przekazywania prawdziwych informacji o osobach i organizacjach stanowiących zagrożenie dla Polski, do budzenia sumień ludzi obojętnych. Działajmy tak, jakby wszystko zależało tylko od nas. 

Wzywamy do powierzenia przyszłości Polski Opatrzności poprzez udział w Krucjacie Różańcowej, Mszach św. za Ojczyznę, Różańcu za Polskę, przez osobiste umacnianie wiary sposobami wskazanymi przez Kościół Katolicki.

Jesteśmy narodem, który zmartwychwstał po 123 latach niewoli. Jest w nas duch, wola i siła. Udowodnimy to w dniach wyborów 2015 roku.

Boże, błogosław Polskę.

Solidarni 2010 logo

zobacz też:

Warszawa: 08.02 – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy, modlitwa pod ambasadą Kanady o uwolnienie Mary Wagner

02•luty_m600Comiesięczny, niedzielny, Pokutny Marsz Różańcowy wyruszy w dniu 08.02.2015 po Mszy Świętej za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie na Starym Mieście o g. 16.00.

Podczas marszu zatrzymamy się pod Ambasadą Kanady by modlić się o uwolnienie z wiezienia Mary Wagner. W czwartek o godz. 16 naszego czasu odbędzie się w sądzie w Toronto kolejna rozprawa w sprawie Mary Wagner, obrończyni życia poczętego.

Pamiętajmy o niej w modlitwie, szczególnie o tej porze, prośmy Boga, by ta niesłusznie osadzona w więzieniu i oskarżona dzielna, łagodna lecz niezłomna w walce kobieta jak najszybciej odzyskała wolność. Czytaj dalej

 


Plakat5_m-724x1024

21.02 Częstochowa – Powstań Polsko – Ogólnopolska Konferencja troski o prawidłowy przebieg wyborów 2015.

 

Reklamy

7 comments on “DUCH, WOLA I SIŁA. APEL Solidarnych2010 przed wyborami 2015 – Umacniajmy wiarę, ufajmy Opatrzności.

 1. Tylko kto nas słucha, Jastrzębcu… Pani Ewa Stankiewicz też milczy. Choćby i przyszło 1000 wolontariuszy do każdej gminy podczas głosowań, kto upilnuje centralę?

  • Od wielu lat roku wyjaśniam jak potrafię, jak wyglądają w Polsce wybory. Jak grochem o ścianę. 16 listopada oszuści sami się ujawnili i co, i nic.
   Odgrywają rolę Klaudiusza, to łatwiejsze.
   Po wyborach prezydenckich będą objaśniać, że było blisko, że już teraz to będzie zwycięstwo. I tak w koło wojtek.
   Nie sądzę, aby byli kretynami, chociaż Francis Galton udowodnił, że wybitnych też wśród nich niewielu. Myślę, że doskonale wiedzą, że są robieni w wała i zgadzają się na to.
   Pozdrawiam Cię gorąco, J.
   PS. Na „niezależnej” rzadko komentuję bo rzadko spotykam się ze zrozumieniem, za to często z wyzwiskami, spowodowanymi, jak sądzę barierą percepcyjno-intelektualną.

 2. Moim skromnym zdaniem sama modlitwa to zbyt mało. Konferencja na temat fałszowania poprzedzona mszą prowadzoną przez biskupa to też niestety za mało.. Nie zrobiliśmy fizycznie nic aby powstrzymać fałszerzy wyników wyborczych. Zbyt łatwo pogodziliśmy się z jawnym sfałszowaniem wyborów samorządowych. Radni PiS usiedli grzecznie na swoich opozycyjnych krzesełkach i czekają na kolejne sfałszowane wyniki. Czekają razem z posłami i senatorami PiS. No toż posłowie PO, PSL czy SLD i Jej Ruchu nie będą protestować w instytucjach europejskich i światowych. PiS śpi i boi się jątrzyć?
  Krucjaty i modlitwy, aczkolwiek bardzo wskazane, mogą przynieść tylko efekt nadstawienia kolejnego policzka.
  Na litość Boską róbmy coś, mówmy chociaż, jeśli brakuje odwagi do czynu.
  Szanowna i Kochana Pani Ewo, gdy patrzę na Panią widzę francuską bohaterkę narodową, nie możemy tylko czekać i później protestować, to znowu będzie zbyt późno. Przecież do cholery posłowie czy senatorowie Prawa i Sprawiedliwości nie mogą brać tylko diet i pierdzieć w stołki lub bić brawa na udanej skądinąd konwencji wyborczej. To zbyt mało.

  • A może to ja jestem w błędzie. Może wspomniani wyżej ogrywają znaną nam rolę Klaudiusza i spokojnie czekają na zamordowanie Kaliguli. Najgorsze, że pretorianie chyba nie znają tego scenariusza.

   • Ja was nie rozumiem!!!……przecież wszelka niewola Polski jest inicjonowana przez Watykan…to on całe wieki dała środki na agresje ziem Polskich dosłownie wszystkim agresorom……od dnia chrztu Polsa spłynęła krwią …a wy ciagle KOŚCIÓŁ ,,KOŚCIÓŁ……co trzeba Polakom jeszcze uczynić prócz ludobójstwa żeby realnie namierzyli wroga naszej ojcYzny i jej mieszkańców……przecie Watykan wydał nawet pułkownika KUKLINSKEIGO który uratował Polskę i świat od agresji Rosyjskiej i odpaleniu bomb atomowych rozmieszczonych na ziemiach Polskich………wybaczcie Polacy ale ciagle jesteście głupi po szkodzie…….czy was interesuje to ze ….Jezus nie mógł mieszkać w Nazarecie ….BO WÓWCZAS NIE BYŁO NAWET WSI O TEJ NAZWIE,!!!?…?.Jezusa nazywano NAZIREJCZYKIEM……to oznacza (osobę składająca śluby)…….a ci idioci przypisali to miejscu zamieszkania……….jesteście oszukiwani od tysiąca lat …….brak słów na wasz. Parafianizm….

Możliwość komentowania jest wyłączona.