Warszawa: Uroczyste wręczenie nagrody prof. A. Nowakowi za „Dzieje Polski. Skąd nasz ród” JUTRO, g.13


Prof. A. Nowak fot Adam Bujak C Bialy KrukWydawnictwo Biały Kruk zaprasza na spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem  3 lutego (wtorek) o godz. 13 w Bibliotece Narodowej w Warszawie  gdzie nastąpi uroczyste wręczenie nagrody z udziałem Autora za pracę „Dzieje Polski. Skąd nasz ród” Tom 1, która otrzymała tytuł: „Książka Roku”.

Autor odbierze nagrodę w Wielkim Audytorium im. Stefana Dembego w gmachu głównym przy al. Niepodległości 213.

[zob. VIDEO z ostatniego spotkania w Krakowie]


Zapraszamy na uroczystość, jak również na wywiady z panem profesorem Andrzejem Nowakiem, wybitnym historykiem, autorem nagrodzonych „Dziejów Polski” i o całym 6-tomowym cyklu syntezy historii Polski.

Poniżej relacja VIDEO ze spotkania z prof. Andrzejem Nowakiem  (film na dole) 31 stycznia  w Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie. Profesor podzielił się swymi refleksjami na temat historii i obecnej sytuacji naszego kraju. Gospodarzem spotkania był Artur Dmochowski, dziennikarz, publicysta i dyplomata.

Jolanta Kochniarczyk
Wydawnictwo Biały Kruk


 

Kim jesteśmy, skąd przychodzimy?

31 stycznia 2015. Spotkanie w Saloniku Dziennikarskim z prof. Andrzejem Nowakiem z UJ, jednym z najwybitniejszych, współczesnych polskich historyków. Spotkanie prowadził Artur Dmochowski, dziennikarz i publicysta.

 

Prof. A. Nowak fot Adam Bujak C Bialy Kruk

Reklamy

One comment on “Warszawa: Uroczyste wręczenie nagrody prof. A. Nowakowi za „Dzieje Polski. Skąd nasz ród” JUTRO, g.13

Możliwość komentowania jest wyłączona.