NIE dla farmakologicznej aborcji! Podpisz petycję.


36Już 35 000 podpisów pod petycją! Akcja przebiega błyskawicznie – już po dwóch dniach od jej rozpoczęcia było nas ponad 10 000, teraz ta liczba już się potroiła… Do granicy 50 000 podpisów zostało już bardzo niewiele!

Pigułka „dzień po” na receptę? Kopacz podejmie decyzję

Tymczasem widać już pierwsze efekty naszej akcji. Można odnieść wrażenie, że rząd w tej sprawie „mięknie” lub zgodnie z tradycją wypracowaną jeszcze przez Tuska bierze sprawę na przeczekanie. (dowiedz się więcej)

Przeciwnicy rządu ws. tabletek:

Naczelna Rada Aptekarska…

Naczelna Rada Aptekarska zaapelowała do premier Kopacz i ministra Arłukowicza o podjęcie działań zmierzających do ograniczenia dostępności tej formy antykoncepcji. Zdaniem NRA pigułka „dzień po” powinna być dostępna wyłącznie na receptę.

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich

„Zgadzamy się całkowicie z opinią Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych, że pigułka „dzień po” nie jest lekiem” – napisali członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich Koło w Płocku w oświadczeniu skierowanym na ręce abp. Henryka Hosera, przewodniczącego Zespołu.

Musimy wywrzeć presję!

Przykłady innych państw UE dobitnie pokazują, że Polska wcale nie musi dostosować się do dyrektywy Komisji Europejskiej! Podpisałeś już protest?

Jeśli nie – zrób to jak najszybciej!

Jeśli tak – namów znajomych!

Ciągle zbieramy podpisy pod listem protestacyjnym!

 

Reklamy