SPRZEDALI KASPROWY – hańba, niech bedą przeklęci!!


Reklamy

16 comments on “SPRZEDALI KASPROWY – hańba, niech bedą przeklęci!!

 1. Własną Matke? Byliście,widzieliście>dajcie poznać wnukom!Nie handlujcie tym co odziedziczyliście i nie da się tego ODKUPIĆ!!! ale jestem zły…………….

 2. Panie Profesorze, jeszcze jest nadzieja w naszych Góralach. Widziałem starszą Pania mobilizujacą Górali potomków wywłaszczonych z ziemi przez Bieruta.

  • Straszne, kiedy to wreszcie się skończy,zdrada, jak to odwrócić, gdzie są władze Parku Narodowego?

 3. Szanowny Panie Profesorze,
  A za co niejaki Donald T. otrzymał nagrodę od Niemców obejmującą duże pieniądze i immunitet chroniący na razie tego kryminalistę od ekstradycji, listu gończego i wieloletnim pobycie w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze?

 4. Politycy PiS – dlaczego znów milczycie ? !!! Konferencja prasowa w TVP natychmiast ! Co z Was za opozycja ?! W kluczowych sprawach Was nie ma !!!

  • Kochana Pani Aleksandro, PiS-owcy to tez tylko ludzie. Pan Jezus powiedzial „Bezemnie nic nie mozecie” i to widac, ta niemoc,nawet dobrych ludzi.
   Nie rozumie dlaczego Jestescie tacy uparci . Nie dacie rady wlasnymi silami zwalczyc tego co Was duchowo przewyzsza.

 5. Zgadzam się z Georg.
  Tylko Intronizacja Jezusa Chrystusa który „pogoni” to żmijowe plemię
  Niech będa przeklęci na wieki Ci co zdradzili naród i naszą Ojczyznę
  Tak dopomóż mi Bóg

 6. Szanowny Panie profesorze, niech mi Pan wierzy, serce sie kraje jak od kilku lat widze co sie z Polska dzieje, jak jest ROZKRADANA. Mieszkam od 30 lat w Niemczech i mam Niemieckie obywatelstwo. Urodzilem sie w Polsce na Slasku, bylem gornikiem. Prawie wszystko czego sie w zyciu nauczylem zawdzieczam Polsce.
  Ale do rzeczy, bede bardzo skracal. Czy to sie komu podoba czy nie, ja widze tylko jeden jedyny powod ktory jest powodem niszczenia i byc moze zaglada Polski. Powodem tym jest Intronizacja Jezusa Chrystusa na Krola Polski. Od lat mala garstka ludzi wraz z kilkoma Kaplanami walczy w imiwniu calego Narodu Polskiego, aby Jezus Chrystus zostal Intronizowany na Krola Polski. Najwiekszym nieszczesciem jest, ze „Polsccy” Biskupi juz dwa razy odmowili. Ostatni raz w Swieto Krolowej Polski na Jasnej Gorze- oficjalnie!!!
  Ja powiem krotko. Jezeli Biskupi niechca Jezusa za Krola, to beda mieli Lucyfera za krola, a caly Narod Polski poniesie tego konsekwencje, co zreszta od wielu juz lat bardzo dokladnie widac.
  Powodem tego wyboru jest to co jest, niemoc w przeciwdzialaniu zlu. To sie kiedys skonczy, ale Polski juz nie bedzie.

  Zadzi tez nie chcieli Jesusa za swego Krola i zostali rozproszeni po calym swiecie.
  Z Polakami dieje sie to samo.

  VIVA CHRISTO REY

   • Zanim coś napiszesz człowieku, poczytaj ewngelię. Żydzi CHCIELI ogłosić Jezusa swoim królem, ale on uciekł mówiąc „Królestwo moje nie jest z tego świata”.

  • Ci co gdzieś tam mieszkają na POLSKĄ ziemię chęć mają Nasze morze góry doliny całe piękno POLSKIEJ krainy, dla siebie zagarnąć próbują i naród POLSKI rujnują
   OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE WRESZCIE I PAŁY DO GARŚCI WEŹCIE, POPĘDŹMY TĘ ZGRAJĘ CAŁĄ BY PO NICH NIC NIE ZOSTAŁO. OBUDŹ SIĘ POLSKI NARODZIE ZŁĄCZMY SWE SERCA W ZGODZIE W JEDNOŚCI MĄDROŚĆ I SIŁA BY POLSKA OJCZYZNĄ NAM BYŁA !!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.