Lasy za żydowskie mienie?! – RATUJMY, MOBILIZUJMY SIĘ!!


nykiel– W portalu wPolityce.pl już w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia ujawniliśmy przecieki wikileaks dotyczące próby prywatyzacji polskich lasów. Pisaliśmy, że Bronisław Komorowski, jako Marszałek Sejmu rozmawiając z ambasadorem amerykańskim w 2008-09 roku podjęli temat restytucji mienia żydowskiego. Amerykanie, już od wielu lat naciskają żeby ten majątek zwrócić, ale kiedy zaczęli się opieszałością polską niecierpliwić, to Komorowski powiedział, że pieniądze dla Żydów mają zostać pozyskane ze sprzedaży cennych nieruchomości ze skarbu państwa i lasów – powiedziała w Poranku WNET Marzena Nykiel, dziennikarka wPolityce.pl i „wSieci”

– Pamiętajmy, że lasy, obok górnictwa o którym tak dużo się ostatnio mówiło, mogą przynosić ogromne zyski, a leśnictwo w dalszym ciągu są takim niepokojem Platformy, ponieważ to jest gigantyczny majątek. To jest ¼ powierzchni kraju, o wartości 400 mld. złotych – dodała.

– To jest ziemia, to jest surowiec, a także cenne złoża. Tak więc już wiadomo, dlaczego do przeładowanego programu sejmowego, dołączono jeszcze debatę nad lasami.  Przecież próbowano wprowadzić zmianę do konstytucji, aby umożliwić sprzedać lasów i uruchomić potężne machinacje finansowe. W 2008 roku premier Tusk w towarzystwie Sławomira Nowaka i Radosława Sikorskiego spotkali się w Nowym Jorku z organizacjami żydowskimi. Wtedy ogłoszono, że bardzo polubiono Donalda Tuska, a ten wypowiedział się, że rozumie stanowisko żydowskie, ponieważ sam należy do mniejszości, gdyż jest Kaszubem – przypomniała dziennikarka.

– Po tym był 2010 roku, kiedy już coś próbowano robić z lasami, i widać było te ruchy wskazujące na usiłowanie rządzących do wywiązania się z wcześniejszych zobowiązań. To jest fascynująca układanka, szczególnie z perspektywy lat i politycznych deklaracji. 

(…)

Nie zapominajmy, że w trakcie otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich, prezydent Komorowski spotkał się z przedstawicielem jednej z organizacji żydowskiej. Niestety prezydent odmówił wszelkich komentarzy na temat swojego związku z całą sprawą – zaznaczyła Nykiel.

P.R.

Posłuchaj całej rozmowy!

źródło: RadioWnet / Układy Komorowskiego: lasy za żydowskie mienieRATUJMY POLSKIE LASY! – MOBILIZACJA!

logo-230x110Warszawa, ulica Wiejska, sala plenarna Sejmu RP. Głęboka noc z czwartku na piątek 18 grudnia 2014 r. Naród spokojnie śpi nie przeczuwając, że właśnie szykuje się największy zamach w dziejach III RP. W wielkiej tajemnicy, pod osłoną nocy, w trakcie przedświątecznego ferworu Sejm chce po cichu przegłosować zmianę w Konstytucji RP umożliwiającą sprzedaż polskich Lasów. To prawie trzydzieści procent terytorium Polski! Czytaj dalej

Reklamy

6 comments on “Lasy za żydowskie mienie?! – RATUJMY, MOBILIZUJMY SIĘ!!

    • Jaki znowu naiwny. Podle kreatury . Rozenek ktory probował przykryc sprawe sałatką Pawłowicz. Jesli jakis tytuł to zdrajcy i targowicy. Za czapke gruszek gotowi są zaprzepascic ojczyzne. Łotry nikczemne i sprzedajne. A w mediach cisza martwa wywiady z prezydentem o bzdetach a w temacie zmowa milczenia. Nikt sie nie osmieli? Przeciez tego juz sie nie da zakrzyczec ani przykryc Rozenkowi inną prowokacją.

  1. doigrają się te obce plemiona oj doigrają się i pytanie do naszych slużb kiedy żydzi którzy tak ochoczo mordowali Polaków po wojnie (michnik , wolińska i inni) odpowiedzą przed naszym sądem ?

  2. Tak odwdzieczaja sie zydzi za to ze Polska ich przyjela jak ich nikt u siebie niechcial.
    To plemie zmijowe i pocholki szatana.

Możliwość komentowania jest wyłączona.