Studio republika odc. 58 (2014/15) – Bronisław Komorowski i jego działania.


Ewa_Studio2-oilPolecamy kolejny program Ewy Stankiewicz o prezydencie Bronisławie Komorowskim, z udziałem Wojciecha Sumlińskiego, Grzegorza Kutermankiewicza i Michała Rachonia


źródło: http://telewizjarepublika.pl/Studio-republika-odc-58-201415-kim-jest-bronislaw-komorowski-i-jego-dzialania,video,1386.html

zob. wcześniejszy program: Studio Republika 2013/14 Bronislaw Komorowski


 polecamy opinię Antoniego Macierewicza:

„Prezydent powiedział dwie ciekawe rzeczy. Mówił,  że zapoznał się z aneksem do raportu jeszcze jako marszałek Sejmu. To wydaje mi się pomyłką pana prezydenta, który mówił zapewne, że „zapoznałby się”. Jako marszałek nie miał on przecież wglądu do aneksu, póki nie zostałby on ujawniony przez Prezydenta RP. To pewnie przejęzyczenie, ale tak właśnie sprawę relacjonuje PAP. Jednak już poważną sensacją jest drugi wątek. Bronisław Komorowski mówił, że nie może sobie przypomnieć, kiedy zapoznał się z aneksem(?!)

To rzecz niebywała. Przecież ten dokument jest od czterech lat, a przynajmniej powinien być, w sejfie prezydenta. Tam zostawił go prezydent Lech Kaczyński. Tylko prezydent ma obecnie prawo zapoznawać się z aneksem. Prezydent nie zgodził się przekazać go nawet sądowi na potrzeby procesu. Tłumaczył, że ten dokument jest wyłącznie do jego wglądu. Obecnie Bronisław Komorowski mówił, że nie wie kiedy się zapoznał z tym dokumentem. (…)

Prezydent mówił, że aneks jest dokumentem wymierzonym w niego. Przecież to jest 800 stron tekstu, tam są dokumenty, nazwiska, dane pokazujące przestępcze działania WSI. Jeśli cały ten dokument, w przekonaniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, jest wymierzony przeciwko niemu, a jest tam mowa o setkach przestępstw, jest aktem oskarżenia przeciwko niemu, to rzeczywiście Prezydent Komorowski ma się czego obawiać. To pozwala lepiej zrozumieć jego ostatnie działania”

całość: wpolityce.pl

oraz Marzeny Nykiel

Zdjęcie Marzena Nykiel

Marzena Nykiel

Redaktor naczelna portalu wPolityce.pl, publicystka tygodnika „wSieci”, autorka książki „Pułapka gender”. Była wydawcą i producentem programów tv i kierownikiem produkcji filmowej. Absolwentka filozofii i dziennikarstwa KUL oraz podyplomowego studium produkcji filmowej i TV w Łódzkiej Szkole Filmowej.


Odpowiedzialność przywódcy – „moralny może być tylko człowiek wolny”

sygnet_komorowskiMożna założyć, że nasz bohater po prostu podjął się grać wyznaczoną mu rolę (nie wnikajmy teraz kto, dlaczego i – co najważniejsze – w IMIĘ CZEGO mu ową rolę wyznaczył) i jedyne co możemy powiedzieć to to, że się WYKAZAŁ. Będąc świadomym realizatorem owych celów WYŻSZYCH.  [od red – mowa jest akurat o Andrzeju Wajdzie, ale temat dotyczy wszelkich  środowisk i autorytetów]

„ODPOWIEDZIALNOŚĆ” z powieści „Żywina” Ziemkiewicza, z „Doliny Nicości” Wildsteina znów nam się objawia.  Posłuchajmy UWAŻNIE:
Czytaj dalej

Reklamy

3 comments on “Studio republika odc. 58 (2014/15) – Bronisław Komorowski i jego działania.

  1. @Aleksandro, tak zabrnęła ale za całkowitym obojętnym przyzwoleniem Polaków. Ten mur należy jak najszybciej zmiękczyć i obalić. Po tym fakcie możemy myśleć o początkach naprawy Rzeczypospolitej i budowę IV Rzeczypospolitej. Ostatnio choć górnicy zostali oszukani jest w narodzie siła, której boi się Komorowski, Kopaczowa. A ostatnio Tusk w Brukseli jak przemawiał nasz kandydat na Prezydenta Pan Andrzej Duda to Tuskowi o skibę jego gały nie widziały co uszy słyszały. Ogromne przerażenie na twarzy. Pewnie przypomniał sobie, że maczał palce w zamachu na śp. Prezydenta. Gały widziały co brały, Panie Tusk.

Możliwość komentowania jest wyłączona.