Dresiarze Owsiaka wyrzucają dziennikarza TV Republika z konferencji prasowej!


PILNE: Dresiarze Owsiaka wyrzucają dziennikarza TV Republika z konferencji prasowej! - niezalezna.pl
„Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?” – po tym pytaniu dziennikarz Telewizji Republika, Michał Rachoń został wyrzucony z konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ochroniarze bez podania powodu szarpali dziennikarza po zadaniu niewygodnego pytania. Następnie… nie wpuścili na salę wezwanej przez Rachonia policji.

„Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?” – zapytał Michał Rachoń Owsiaka. „Proszę tego pana stąd wziąć” – zadysponował Owsiak i wkrótce kilku rosłych mężczyzn wyrzuciło dziennikarza TV Republika z sali.

OBEJRZYJ WIDEO:

Michał Rachoń podczas konferencji pytał o powody założenia spółki „Jasna Sprawa”. Została ona powołana kilka dni po niekorzystnym dla Owsiaka wyroku Sądu w Złotoryi.

Michał Rachoń wezwał policję. Funkcjonariusze przed chwilą przybyli na miejsce. Wypytują się dziennikarza o pytania zadane na konferencji oraz czy ochrona podała powody wyrzucenia na konferencji.

Następnie doszło do niezwykłego zdarzenia. Ochrona Jerzego Owsiaka nie wpuściła na salę… policji. Wreszcie po kilkunastu minutach policjanci mogli wejść do środka. Niektóre osoby będące w środku tłumaczyły, że była to… „impreza zamknięta”. Organizator konferencji odmówił zaś wskazania policjantom ludzi, którzy wyrzucili z konferencji Michała Rachonia. Rzecznik WOŚP zachował się równie tchórzliwie: wymknął się z sali, a następnie odjechał samochodem.

za: niezalezna.pl


Reklamy

One comment on “Dresiarze Owsiaka wyrzucają dziennikarza TV Republika z konferencji prasowej!

Możliwość komentowania jest wyłączona.