Czy Polską rządzą mordercy?


Wirtualna Polonia

czy Polska rzadza mordercy
Wojciech Sumliński twierdzi, że Polską rządzi grupa kilkuset morderców, która ma wpływ na tych, którzy są oficjalnie na najwyższych stanowiskach państwowych, traktując te osoby jak marionetki. To nie jest grupa jakichś 20-30 gangsterów, ale powiązany nieprawdopodobnie ścisłymi zależnościami i dyscypliną układ mafijnej symbiozy. Z jednej strony działają olbrzymie pieniądze, a z drugiej straszaki. W tych mafijnych środowiskach nie ma sentymentów. To są po prostu mordercy. Polscy politycy, władze państwowe, administracja publiczna, biznes i cała reszta narodu to zakładnicy tej stosunkowo nielicznej, ale bezwzględnej, dobrze zorganizowanej, zamożnej i wpływowej grupy przestępców.

Jak zatem żyć?

View original post 1 852 słowa więcej

Reklamy

5 comments on “Czy Polską rządzą mordercy?

  1. Modlitwa to za mało.Nikt nie zda egzaminu modląc się za jego zdanie – trzeba jeszcze się nauczyć i umieć !!! Tak trzeba słuchać Grzegorza Brauna ale czas płynie i wraz z jego upływem stajemy się coraz bardziej bezsilni !!!

  2. Należy Pani do nielicznych Sprawiedliwych. Ale nic nie dzieje się bez kontroli Boga Stwórcy. Należy się modlić za tych pogubionych złoczyńców, choć to bardzo trudne wyzwanie i wydaje się niemożliwe. Ale tego właśnie najbardziej obawia się stwórca zła – wstawiennictwa za owładniętych złem ale jeszcze ludzi. Wielki Szacun dla Pani Ewo !

    • Modlic to sie mozemy za swoich bliskich, przyjaciol i nasza Ojczyzne, a zloczyncow trzeba po prostu powywieszac i tyle..

  3. TAK! Polską rządzą mordercy i ich sitwa zza ich pleców, zwana „po” dla przypomnienia MAFIA! Jeszcze inaczej komando śmierci, wymordowali bez litości dla Polski 42. bezpośrednich świadków ZAMACHU w Smoleńsku. Jeszcze inaczej: zielone ludziki. Gdzie żyjemy? W prawej Polsce czy w bantustanie…

  4. ta grupa bandziorow to zydo-masoneria,nienawidza gojow.Czy to tak skomplikowane ?Maja wszystkich decydujacych politykow, media w reku i robia z nimi co im sie podoba..Ta zaraza zniszczy Polske i Polakow.Co robic, Pan Grzegorz Braun zna odpowiedz, mowi otym prawie za kazdym razem kiedy go slucham.Wydaje mi sie, ze nikt nie bierze tego serio o czym on mowi. SZKODA!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.