Nowe fakty dotyczące Smoleńska!! WYBUCHOWY wykład komandora Janusza Furkala.


Rys Komandora FurtalaW dniu 09.12.2014 r. w Gdyni odbyła się prelekcja pana Janusza Furkala, Komandora Marynarki Wojennej doktora nauk Chemii specjalisty od broni jądrowej, chemicznej, biologicznej oraz od wybuchów i detonacji a także paliwa rakietowego w Wojskowej Akademii Technicznej. Komandor przekazał uczestniczącym w tym spotkaniu osobom z różnych środowisk zupełnie nowe fakty dotyczące KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ!

Ujawnione zostały, do tej pory tajne, nieznane cywilom informacje z dziedziny wiedzy wojskowej!
Warto obejrzeć ten materiał …….WYBUCHOWY!?

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
http://www.fundacja-slawpol.eu

 

za: YT / CZERWONY KORSARZ

Reklamy

6 comments on “Nowe fakty dotyczące Smoleńska!! WYBUCHOWY wykład komandora Janusza Furkala.

  1. Zaraz po tej tragedii nie mogłem uwierzyć że to mógł być wybuch. Lecz coraz więcej daje do myślenia dlaczego Rosjanie nie oddają wraku samolotu? Czego się boją? Ukraińcy oddali wrak Malezyjskiego samolotu Holendrom. Jeżeli zestawi się wiele faktów kto jest kim dzisiaj, kto sprawuje władzę i czyje interesy przedstawia ( nie zawsze Rosjan) to nabieram pewności że tego wraku nigdy nam nie zwrócą.
    Ale nie możemy zaprzestać domagać się jego zwrotu, może trzeba będzie czekać tak długo jak na oficjalne przyznanie się do zbrodni Katyńskiej?

  2. Selene:czy to wazne jakie kto tytuly ma?.Wazne aby madrze i logicznie myslal.

  3. Kochani nie uzywajcie slowa ‚wybuch’,bo to doskonale paliwo ,dla Laska i laskopodobnych!Nalezy uzywac slow;DETONACJA-wybuch,spalanie,defragmentacja!Naprawde warto poswiecic te godzine na wysluchanie doskonale przygotowanego,merytorycznie,wykladu J.Furkaly.Najpierw podlozono ladunek;NTX,C-4,czy pentryt,albo trotyl w czasie ‚remontu’ w Samarze!,a potem zainstalowano splonki ,na lotnisku w Warszawie,tuz przed wylotem TU-154 do Smolenska!To byla perfekcyjnie zaplanowana zbrodnia!Poki co nieosadzona! I pozostaje miec nadzieje,ze taka nie pozostanie,tak jak nieosadzony Grudzien’70 i stan wojenny w Polsce!Pozdrawiam z Niemiec.R.O.

  4. @ J. Cieszkowska Tymi frazesami właśnie pomaga Pani chronić morderców, którzy nie dostarczyli na lotnisko stacji naprowadzania ILS co było powodem rozbicia się samolotu nabierającego prędkości przy próbie odejścia. Więcej chyba nie muszę takiemu znawcy jak Pani tłumaczyć.

  5. Ja mam nadzieje ze to ten referat absolutnie zniszczy mordercow. Bardzo dziekuje za caly ten odkrywczy referat. bardzo , tak jak mowilam od dawna bez chemii nie rozwiazalibysmy tej jakze prostej zagadki, jak zamordowano osoby znajdujace sie w tupolewie..

Możliwość komentowania jest wyłączona.