Hyde Park o wolności słowa i roli prezydenta – Namiot Solidarnych2010, 18 grudnia, g. 9:00


Solidarni, Przyjaciele, Wszyscy zaniepokojeni stanem państwa!d2671b62-e5d4-4027-8bee-1cbff0f72973.file_-800x500_c
Zapraszamy 18.12. o godz. 9:00, na Krakowskie Przedmieście 15 pod Namiot Solidarnych2010, do wspólnego protestowania przeciwko ograniczeniu wolności słowa, wolności mediów.
Od godz.10.00 – wewnątrz Pałacu Namiestnikowskiego – prezydent Bronisław Komorowski będzie zeznawał przed sądem w sprawie przeciwko dziennikarzowi śledczemu Wojciechowi Sumlińskiemu.

Od godziny 10.00 rozpoczniemy Hyde Park pod Namiotem Solidarnych 2010 –  wywiady z politykami i dziennikarzami przeprowadzać będą Ewa Stankiewicz i Witold Rosowski z Nowego Yorku.

Serdecznie zapraszamy – każdy Obywatel może zabrać głos!

Przypominamy wypowiedź B.Komorowskiego na antenie RZet przed Marszem 13.12, ktora najlepiej pokazuje realizację standardów demokratycznych w wersji „prezydenckiej”:

Zdaniem prezydenta maszerowanie 13 grudnia „w obronie wolnych mediów”, jest bezzasadne, bo przecież dziennikarze zatrzymani w PKW… i tak zostali uniewinnieni. Dziennikarze zostali przez sąd uwolnieni z zarzutów. Tak jest, że jeżeli ktoś jest podejrzany to go wsadzają na 48h, a jeżeli podejrzenie się nie potwierdza to się ich wypuszcza. (…) Szkoda że policja nie zreflektowała się w odpowiednim momencie. Tu jest już dawno po problemie, a marsz był organizowany, jakby oni jeszcze siedzieli w więzieniu………………

Media zachęcamy do szerokiego relacjonowania HYDE PARKU!
Solidarni 2010
—————————————————————————————————————————————————————————————–
Przypominamy apel Polonii z USA odczytany przed polskim konsulatem w Nowym Jorku, podczas pikiety jaka odbyła się 7.12.2014r.
Żądamy ustąpienia Komorowskiego!

Człowiek, który wsławił się tym, że głosował w Sejmie przeciw delegalizacji WSI, zbrojnej agentury rosyjskiej w Polsce, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który ochraniał zbrodnicze działania zdelegalizowanej zbrojnej organizacji przestępczej WSI na Wojskowej Akademii Technicznej, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który wypowiadał się o prawdziwym polskim Prezydencie, że “…gdzieś poleci i…(już nie wróci)”  NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który bezprawnie przejął władzę i Kancelarię Prezydencką zaraz po zamachu, nie czekając na  potwierdzenie aktu zgonu urzędującego Prezydenta, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który nasłał policję na legalnie wykonujących swe obowiązki dziennikarzy, który nakazał wobec nich szykany,  NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który po sfałszowaniu wyborów, nazwał społeczeństwo i Naród “szaleńcami”, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który wobec grupki protestujących obywateli w Nowym Jorku czmychnął tylnym wyjściem NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

                                   Solidarni2010NY/NJ
Reklamy