Andrzej Gwiazda: III RP jest państwem przestępczym.


A_Gwiazda

fot. blogpress.pl

(…) komentarza wymaga postępowanie sądów, które przestępców powinny sądzić. Tu mamy do czynienia ze sprawą znacznie poważniejszą. (…) Każdy prawnik, odbierając dyplom swojej uczelni, odebrał poświadczenie, że przepisy prawa zna. W związku z tym każdy absolwent z całą pewnością 13 grudnia wiedział, że popełnione zostało przestępstwo. A więc miał obowiązek złożyć zawiadomienie o jego popełnieniu. Jeśli tego nie zrobił – powinien utracić prawo do wykonywania zawodu. Wszyscy sędziowie i prokuratorzy, którzy w stanie wojennym wydawali wyroki, pisali akty oskarżenia, zgadzali się na prowadzenie śledztw, są przestępcami! I to najbardziej groźnym rodzajem przestępców. Minęły 33 lata, a ludzie ci nadal są mianowani przez prezydentów, premierów na najwyższe stanowiska w państwie. (…)

Przestępstwem był stan wojenny, a w konsekwencji także umowa okrągłego stołu, która zawarta została z przestępcami. Solidarność przestępców jest zjawiskiem znanym na całym świecie. Z tym że w państwie prawa metody te nie są podniesione do rangi państwowej.
(…)

całość: se.pl

Reklamy

3 comments on “Andrzej Gwiazda: III RP jest państwem przestępczym.

 1. @Bogusław Jan Biedrzynski!
  Nie odkryłeś, ty tej prawdy! Tą prawdę, ta PRAWDA została odkryta już podczas sierpniowych strajków, sierpnia 1980 r.!
  Człowieku!
  Gdzie się wtedy wałąsałęś!!!
  Jeżeli obudziłeś się dopiero wczorajszą wieczorną porą(…)
  To musisz odrobić zaległą:TOTALNĄ lekcję współczesnej HISTORII!

  Z boleścią Cię informuję!

  Jeżeli sam nie wyszukasz prawa i Polski nikt! Absolutnie nikt ci nie pomorze!

 2. Piąta prawda sprawiedliwości
  Są cztery prawdy: prawda, też prawda, piękna prawda i g… prawda. Tak przynajmniej twierdzą na Podhalu. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedna – prawda sądowa.
  17 czerwca 2013 roku poseł ziemi lubuskiej, pan Wojciech Zubowski, wniósł interwencję poselską do rąk pani prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Edyty Gajgal. Pisał m .in.:

  Wykonując mandat Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, powziąłem informację o nierzetelnym wykonywaniu obowiązków przez biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  http://3obieg.pl/piata-prawda-sprawiedliwosci

Możliwość komentowania jest wyłączona.