Ewa Stankiewicz w komisariacie na Wilczej: Mam dla Państwa bardzo niedobrą wiadomość


Ewa-WilczaWczoraj (21.11) wieczorem, w komisariacie policji ma Wilczej Ewa Stankiewicz powiedziała:

Mam dla Państwa niedobrą wiadomość: Hania Dobrowolska, Zenon Nowak, Rafał Mossakowski, Grzegorz Senatorski i Grzegorz Braun niestety zostają na następną noc w areszcie, jutro będą odpowiadać przed sądem.

Nie ma najmniejszej potrzeby, żeby policja ich tak traktowała, to jest na pokaz, natomiast tam gdzie jest potrzeba, wobec fałszerstw wyborczych, policja jest uległa, nawet powiedziałabym służalcza.

Rozprawy jutro na Marszałkowskiej, róg Żurawiej, [Marszałkowska 82 – red.] od 11:00, ale to jest niesprawdzona wiadomość, będziemy się dowiadywać u mecenasów, tak więc jutro ciąg dalszy


Hania Dobrowolska, szefowa portalu „Solidarni 2010” i 4 inne osoby zatrzymane na kolejną noc. Policja odmówiła adwokatowi podania Hani jej rzeczy osobistych na zmianę. Nie wiemy gdzie obecnie przebywa nasza ukochana koleżanka i szefowa.

Jutro ma uczestniczyć w rozprawie sądowej w Sądzie przy ul. Marszałkowskiej róg Żurawiej. Rano poinformujemy Państwa o której godzinie. Wraz z Hanią Dobrowolską na kolejną noc zostali zatrzymani: Grzegorz Braun, Grzegorz Santorski, Rafał Mossakowski i Zenon Nowak. Prosimy Państwa o wsparcie o obecność jutro w sądzie.
za: solidarni2010.pl

Reklamy

8 comments on “Ewa Stankiewicz w komisariacie na Wilczej: Mam dla Państwa bardzo niedobrą wiadomość

 1. Nikt na świecie nie wie, że się kocham w Ewie…
  Pani Ewo dodaje otuchy.

  Wojciech Kozłowski
  krnąbrne dziecko NSZowca

 2. I sił starczyło wywiadu udzielić. Szacun. A na wybryki w PKW były siły, ale na proces sądowy już nie ma. Ojojoj.

 3. A pani taka chora, że przed sądem nie może stanąć. Rozumiem, że miała pani przepustkę żeby wejść tak sobie do państwowego urzędu.

 4. Szanowni Państwo
  To z czym mamy do czynienia od 1989 roku, co to ma wspólnego
  z wyborami, a już z wolnymi wyborami? Nie wiele, aby nie powiedzieć ostrzej. Moim zdaniem, gdyby taki mechanizm wyborczy (art.96 kk z 1997) zastosować w krajach cywilizowanych np. jak Niemcy Federalne, Francja, Anglia, to zapewniam Pana, że obywatele tych krojów już dawno wyemigrowaliby ze swojej ojczyzny w poszukiwaniu normalnego państwa. Co zresztą dzieje się i jesteśmy tego świadkami, ale to Polki i Polacy emigrują z POLSKI w poszukiwaniu normalizacji zarówno ekonomicznej, jak też politycznej.
  MAGDALENKOWA KLASA POLITYCZNA
  Szanowni Państwo Nie oznacza to, że np. w partii Prawo i Sprawiedliwość nie ma ludzi uczciwych i patriotów. Odpowiadam wprost, jest ich bardzo wielu, ale są świadomie marginalizowani przez Komitet Polityczny tej partii. Dlaczego? Od 1989 roku obowiązuje następująca formuła polityczna? Nie ma miejsca dla wybitnych jednostek intelektualnych na scenie politycznej, jakieś rodzynki się zdarzają, ale są pod ścisłą kontrolą ze strony „żandarmerii partyjnej”, aby broń Boże, nie wybili się na pozycję liderów. Żeby było jasne, ten mechanizm selekcji politycznej, prowadzony jest świadomie przez liderów każdej partii politycznej, która została wygenerowana po 1989 roku z dwóch wówczas ciał politycznych PZPR i Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie TW „BOLEK”. Różnego rodzaju łamańce po 4 czerwca 1989 roku czy ze strony koncesjonowanych komunistów, czy koncesjonowanych opozycjonistów prowadzą do jednego rozwiązania, na polskiej scenie politycznej mogą funkcjonować tylko Ci, którzy zostali namaszczeni przez ww. wspomnianych przeze mnie „ojców” założycieli. Jeśli Państwo ewentualnie mieliby wątpliwości w mój przekaz , i argumenty które tutaj przytoczyłem? Proszę spokojnie krok po kroku przeanalizować korzenie polityczne każdej partii politycznej, która jest obecnie na scenie politycznej. Pytania do wykładu: Kto rządzi w Polsce?
  DVD
  https://www.youtube.com/watch?v=nDgaso2egdk źródło inf:http://swkatowice.forumoteka.pl/temat,2988,domagam-sie-od… Domagam się od Lecha Wałęsy ujawnienia tajnych umów z 31 sierpnia 1988 roku
  Okrągły stół – Z bolszewicką szczerością
  DVD http://www.youtube.com/watch?v=B8Ct6xucmTw
  Rozmowy w Magdalence – opozycja i komuniści razem
  DVD

  http://swkatowice.forumoteka.pl/temat,2988,domagam-sie-od-lecha-walesy-ujawnienia-tajnych-umow-z-1988r.html
  Domagam się ujawnienia przez Pana tajnych umów w Magdalence z 31 sierpnia 1988r , jakie zawarl Pan z generalem policji politycznej PRL Czesławem Kiszczakiem…!
  Robert Majka – politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 22 listopada 2014 r., godz.09 :30
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

 5. Postawię podstawowe pytania politologiczne. Kto myślący rozsądnie i rzeczowo, wierzy, że po 1989 r państwo polskie, to państwo prawa ?

  Ponadto.

  Zastanawiam się, co musi się jeszcze stać, aby POLACY obudzili się z letargu pogardy i kłamstwa na miarę pamiętnego SIERPNIA 1980 ROKU, gdy powstała PIERWSZA SOLIDARNOŚĆ.? Dopóki nie uwolnimy państwa polskiego od apologetów i konformistów magdalenkowych, niech nikt się nie łudzi i nie liczmy na normalne życie w państwie polskim.
  „Czy państwo polskie odzyskało niepodległość w 1989 roku ? ”
  DVD

  Zapraszam do wysłuchania i obejrzenia mojej skromnej wypowiedzi
  na spotkaniu w dniu 8 listopada 2014 r., w Mielcu (Podkarpacie).

  Debata Akademicka „Spór o Okrągły Stół — fundament niepodległego państwa czy zmowa elit”, 2 czerwca 2014 roku, Aula Jana Pawła II, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.
  DVD

  Pozdrawiam z Przemyśla.
  Robert Majka – politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 22 sierpnia 2014 r., godzina 09.25
  Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
  Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

Możliwość komentowania jest wyłączona.