Solidarni 2010 zatrzymani! – VIDEO, AKTUALIZACJA


PKW-BraunRELACJA na żywo z WILCZEJ – TUTAJ

15:13solidarni2010.pl i niepoprawneradio.pl informują, że najprawdopodobniej już dzisiaj o godzinie 17 odbędzie się sprawa sądowa przeciwko Ewie Stankiewicz. Ul.Marszałkowska 82, SALA 242. ZAPRASZAMY!!!

14:00 – Ewa Stankiewicz już na Wilczej. Jest przesłuchiwana.
13:40 – W  lokalu na Wilczej pojawiła się – na życzenie aresztowanej Ewy Stankiewicz – pani Zofia Romaszewska, która jest członkiem Rady Solidarnych 2010. Ewa Stankiewicz (w kajdankach) wraz z innymi dwiema osobami jest przewożona z Żeromskiego na Wilczą.
13:00 – Okazuje się, że nie na Wilczej, a na Żeromskiego 7 przebywają wszyscy zatrzymani. Najprawdopodobniej będą dowożeni na ul. Wilczą na przesłuchania.
AKTUALIZACJE – 21 listopada

Protestujący w siedzibie PKW zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat na ulicę Wilczą. Wśród zatrzymanych są członkowie naszego Stowarzyszenia – m.in. Ewa Stankiewicz i Hanna Dobrowolska. Zatrzymano również przedstawicieli Krucjaty Różańcowej a także reżysera Grzegorza Brauna oraz dziennikarzy TV Republika, Niepoprawnego Radia, Radia Wnet oraz PAP.
W sumie zatrzymano 12 osób, którym jutro mają być postawione zarzuty na podst. 193 par. Kodeksu Karnego.
 

http://solidarni2010.pl/29471-z-ostatniej-chwili-solidarni-2010-zatrzymani—video.html


 2014 11 21 PKW – Zatrzymanie Jana Pawlickiego i próba interwencji Marty Jeżewskiej


 

Reklamy

2 comments on “Solidarni 2010 zatrzymani! – VIDEO, AKTUALIZACJA

  1. Protest słuszny, ale chyba za wcześnie. Gdyby trochę poczekali na wyniki, ich protest odniósłby triumf, bo zostałby podchwycony w całym kraju. Wprawdzie jeszcze jest na to szansa, ale wtedy byłoby łatwiej. G. Braun i E. Stankiewicz są potrzebni na wolności, a nie w kiciu. Gdy ich zamkną, to kto będzie budzić Naród wtedy, gdy będzie największa potrzeba? Kto się za nimi ujmie, żeby ich z kicia wypuścić? Raczej nie PiS, bo już się od protestu odciął. Co zresztą można było przewidzieć. Bo PiS jest za legalizmem, a to oznacza, że nie jest partią anty-systemową. Ma rację G. Braun, że tylko monarchia ma u nas przyszłość. Tylko skąd wziąć Króla?

  2. Pan Ewo, panie Grzegorzu, wszyscy protestujący! Ratujecie dobre imię Polski (Gdzie Reduta Dobrego Imienia?!)

Możliwość komentowania jest wyłączona.