Nie Ewa Stankiewicz upadła, tylko ci którzy odbierają jej prawo do stawiania pytań. Na głowę!


maladiecKto latami nas przekonywał, że Putin dobry a Kaczyński zły? TVN.

Kto od lat pucuje od rana do wieczora wizerunek partii, która będąc świadoma prawdy o Rosji co najmniej od 2008 roku (casus Sikorskiego) zmniejszyła radykalnie polską armię, podpisała z Rosją kontrakt gazowy tak wiernopoddańczy, że musiała nas przed nim bronić Unia Europejska, za której kadencji nasze służby specjalne współpracują z rosyjskimi, PKW szkoli się w Rosji, rosyjskie serwery obsługują polskie wybory, oddaje się Rosji śledztwo smoleńskie, zapewnia latami o naszych wspaniałych stosunkach, sabotuje budowę gazoportu, wycofuje się ze współpracy z Ukrainą, Gruzją i innymi i zaprasza Rosję do NATO? TVN.

Gdzie dyżurnym ekspertem jest Dukaczewski, ostatni szef WSI, służby, która za zamiłowanie do palenia dokumentów, nielegalnego handlu bronią i ukrywania rosyjskich i radzieckich studiów oficerów, została również głosami PO rozwiązana w atmosferze hańby. W TVN.

Gdzie kolejnym ekspertem jest stary komuszy aparatczyk Ciosek? W TVN.

Gdzie jeszcze jednym jest kolejny komuch z najwęższych kręgów ostatniego stadium rozkładu komuszej władzy, Dziewulski? W TVN.

Wymieniać można długo.

Czy to do licha nie świadczy o tym, że mamy prawo zastanawiać się nad śmiercią dziennikarzy TVN również w kontekście jej rosyjskich dziwnych sympatii? Śmierć jest rzeczą przykrą i nikomu nie życzę śmierci bliskich, ale zastanawialiśmy się nad śmiercią Leppera, nad śmiercią Petelickiego, więc dlaczego nie mielibyśmy się zastanawiać nad śmiercią Kmiecików? Cóż to za zbrodnia?

Wobec czego wszystkich tych, którzy już w dramatycznym tonie obwieścili koniec Ewy Stankiewicz (co ciekawe najczęściej tych samych, którzy ciągle jeszcze nie przeprosili za obrzydliwe kalumnie, jakie zupełnie bez znaku zapytania opowiadali na temat gen. Błasika i kapitana Protasiewicza), żeby się puknęli w czółka i spasowali, bo z „moralnym wzmożeniem” wyraźnie im nie do twarzy.

Nie twierdzę, że gdyby przyjąć pytania Ewy Stankiewicz jako stwierdzenia, to mają oparcie w faktach, nie mam takiej wiedzy, ale rosyjska agentura ma w Polsce tysiąc łbów. Te dwie ofermy, które zostały ostatnio złapane to nawet nie zęby jednego. Czas się przywitać z rzeczywistością i zacząć wyciągać z tego wnioski. Pytania stawiane przez Ewę Stankiewicz są tu raczej, powiedziałbym, zbyt łagodnie ujęte.

Reklamy

4 comments on “Nie Ewa Stankiewicz upadła, tylko ci którzy odbierają jej prawo do stawiania pytań. Na głowę!

  1. Atak na panią Redaktor Ewę Stankiewicz,świadczy o strachu jaki ogarnął tzw „elyty”no bo jak to ,ktoś ma czelność zadawać pytania tego rodzaju…? ano ma
    i my też pytamy szczególnie na temat jak to było z tym bezpieczeństwem na Kopalni Wesoła,gdzie śmierć ponieśli Górnicy a ewentualne dowody zabrała woda i ogień,dlaczego Piechociński za nic nie odpowiada a pytania śp Kmiecika zbył lekceważącym milczeniem…? nie pytam już o reperkusje po Majdanie,który świetnie nieżyjący redaktor przekazywał na spółkę z redaktorem z TV Republika i Radia Wnet…przyznam,ze byłam wręcz zdumiona,ze robi to ktoś z TVN,którym pogardzam od zawsze…
    a więc Pani Ewo ,pyta Pani,pytamy i my…a śliniący się z nienawiści pan od muszek…odpowiedzialny za komisję d/s obrony…szczególnie czegoś się boi atakując wściekle Panią Ewę…pytanie czego ?Smoleńska,Putina ? wszak jak już napisałąm jest kierującym komisją obrony,więc ?

  2. Red Kamil Durczok wypowiedział znamienne słowa (na końcu) swojej mowy w czasie uroczystości pogrzebowych Rodziny Kmiecików http://fakty.tvn24.pl/…/pogrzeb-dariusza-kmiecika-i…
    „…Tej tragedii tak po ludzku, po prostu się nie da ogarnąć! Nie da się ogarnąć śmierci kogoś tak młodego, który odchodzi tak nagle, tak gwałtownie i tak strasznie boleśnie. I chyba w każdym normalnym człowieku, w takim momencie rodzi się bunt. I trzeba nadludzkiego wysiłku, aby tego buntu nie kierować przeciwko komuś lub czemuś. Darku cała Twoja, nasza, Faktowa drużyna obiecuje Ci, że się będzie w Twoim imieniu buntować. Buntować w tych wszystkich sprawach, których Ty nie zdążyłeś dokończyć. …”

Możliwość komentowania jest wyłączona.