„Porównaj fakty. Włącz myślenie”


Reklamy

12 comments on “„Porównaj fakty. Włącz myślenie”

 1. Ja również popieram opinie Gawazi, Wołyniaka , i Lustra Weneckiego nigdy nie miałem wątpliwości, że to był zamach POstbolszewików i bolszewików terrorysty fiurina ! Byłem jedyną osobą w dniu zamachu pod Pałacem Prezydenckim z transparentem :-” Nieludzka ziemia znów morduje” i o mało nie zostałem aresztowany przez borowików szczynukowicza – komoruskigo.

  • Drogi Roz, pokonamy szczynukowych, trzymamy sie cieplo, murem stalismy za prawde i wolnosc, a Bog po naszej stronie, a skpro tak, kto przeciw nam! Serdecznosci!

  • Kolega Roz… czyli … – cala prawda o moskiewskich pacholkach… 365 dni w roku !
   Czyli, jak germanski agent Tusk vel „Oskar” …wraz analfabeta, czytaj – kacapskim pseudoagentem (agenci, z reguly potrafia czytac i pisac) …przejeli calkowita wladze po putinowskiej Zbrodni Smolenskiej….
   Czesc i chwala dla naszych dawnych i przyszlych bohaterow !
   …a zdrajcom i konfidentom … sznur …parciany sznur…

 2. Piękne słowa o naszym Prezydencie. W kraju mamy rządy marności w czym i szeregowi pobłądzeni. Naszych jest mało aby nadać to tej obojętnej zagubionej części. Mamy rządy marności i trwa festiwal cieku i kult „queer” zgryzoty.
  Zmiana przyjdzie od dołu ale kiedy? Ktoś musi umrzeć, żeby mógł żyć ktoś inny i następni po nas, co skłania do poważnej analizy i decyzji. Przywódca jest a pospólstwo?

  • Pospolstwo to wlasnie my sami.. My, ktorzy jestesmy gotowi oddac swoje zycie dla dobra naszej Najjasniejsze Ojczyzny.
   Pozdrawiam z Katalonii.

 3. To nasza wspolna praca i wspolna walka za Nowa Europe, te prawdziwa, za odnowienie Rzeczpospolitej Obojga Narodow, jakby sie tam dalej nie nazywala. A Tobie dziekuje za wszystko, Siostrzenko Kochana, i pozdrawiam z serca.

 4. Dolaczam sie do Siostry prosby, a takze prosze Sz. P. Ewe udzielic uwage kwestii. Tak samo sie siebie pytam, to czyj Prezydent Lech Kaczynski? Dlaczego pozwalamy na szabat agentow kagiebe z Falangi neonazistowskiej, jaka na potege kompromituje i hanbi cala Polske, tez Polskich Patriotow za ruble? Do tego rowniez wobec Ukraincow, wojujacych w obronie europejskiej cywilizacji.
  Serdecznie Pania pozdrawiam

  • Dziękuję za wsparcie, Kochany Braciszku. Bez Ciebie i Twojej pracy, bylibyśmy wszyscy ubożsi o mocne ogniwa, w łańcuchu porozumienia między Polakami i Ukraińcami.
   Pozdrawiam serdecznie

 5. Droga Pani Ewo !
  Proszę mi pomóc w sensie : przekazać dalej bo nie mam takich możliwości technicznych to co porusza mnie niezmiennie od chwili gdy zaczęłam śledzić komentarze Ukraińców na zamach pod Smoleńskiem.
  Proszę mi wierzyć, że po wielkim bólu, który niemal zawsze mi towarzyszy gdy czytam komentarze Polaków o ś.p. Panu Prezydencie, często tak podłe,niesprawiedliwe, lekceważące największą tragedię Polski powojennej uciekam do Przyjaciół Ukraińców. Zanurzona w serdeczności, empatii, wspólnym zrozumieniu , zadaję sobie pytanie : czyj to był Prezydent, nasz czy Ukraińców ?
  Obserwuję to od dawna, ale zdecydowałam się podzielić z Panią dopiero teraz.
  Dlaczego ? Bo wczoraj minęła kolejna rocznica wyboru na prezydenta Pana Prof. Lecha Kaczyńskiego, Polaka Patrioty, godnego szacunku i pamięci.
  Myślałam, że Ukraińcy, tak teraz osaczeni klimatem wojny, borykający się ze swoimi codziennymi dramatami, nawet tego nie zauważą.
  A tymczasem…
  To tylko parę przykładów, piszą zwyczajni ludzie, bezinteresownie, z potrzeby serca. Wśród komentarzy znicze, filmy z Parą Prezydencką, Hymn Polski…Brak słów…

  Zdzisław Krzemiński
  10 min
  23.10.2005 р. Поляки вибрали на Президента Леха Качинського.
  Честь Його Пам’ятi.
  Не забудьмо, не пробачимо.
  Klim Oksana, Oleg Wasylenko, Andrew Kalugin i 30 innych osób lubią to.
  …..
  Arkadiy Druker Це була іторична постать. Вічна пам’ять.
  ……
  елена слюсар Вічна пам`ять патріоту Л.Качинському! Смерть рашизму!
  ……
  Ірина Берко Не пробачимо! Не забудемо!
  …..
  Volodymyr Kostiv Мало того, що орда вбила то ще й пограбувала трупи..http://tsn.ua/…/soldati-strokoviki-ziznalisya-u…
  …..
  Светлана Гречуха Помним. Скорбим.
  ….
  Zdzisław Krzemiński Дякую Вам.

  Люда Очеретянко царсто Небесне!!!
  ….
  Голубова Елена Співчуття браттям полякам…
  ….
  Victor Pilecki Вічна пам”ять видатному Президенту і другу України
  ….
  Anisiforov Valeriy https://www.youtube.com/watch?v=yqQOwr21seA
  Hymn Polski / Гимн Польши / Anthem of Poland
  Pozdrowienia dla Polaków z Rosji.
  ….
  Александр Киев Светлая память ему и тем, кто был на том рейсе…Смерть рашистам!
  …….
  Zdzisław Krzemiński Ми теж знаемо, хто е нашi Брати i Ceстри. То е Ви.
  ….
  Люда Очеретянко Друзі познаються в біді. Дякуєм за підтримку.
  ….
  Oleg Bondarenko Щоб Господь „віддячив” Х.лу за смерть поляків.
  ….
  Александр Киев А так i станеться!
  …..
  Іван Роздум Вічна пам*ять!
  ….
  Mieczyslaw Durkalec Прошедшее время доказали как был прав наш польский Президент. В сё очём Он предустерегал случилось. Прошли годы а Европа осуществила его идею Европейсой энергетической политики. Вечна память одному из самых идейных, мудрых отважных политиков Европы

  Pani Ewo, a w tym czasie Polacy / ?! / czyli pseudo-narodowcy z falangi zasilają szeregi terrorystów w Donbasie. W tym czasie ja – gdy próbuję pokazać jaką klasę prezentują zwykli Ludzie z Ukrainy – obdarzana jestem tytułem banderówki, agentki banderowskiego podziemia, czy wprost : „ty pieprzony tryzubie, sp….alaj do Kijowa”.
  Szczerze powiem, że na ten ostatni apel odpowiadam : „Chętnie, bo warto pobyć z Ludzmi, a nie rozmemłanymi „patriotami”.
  Nie mam tu możliwości skopiować grafiki tych miłych komentarzy, ale jeżeli dysponuje Pani pocztą na gmailu, chętnie to uczynię. Mój adres mailowy aktualny.
  Serdecznie Panią pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.