Anna Przybylska pojednała się z Bogiem.


Anna_Przybylska-FB„Wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili.

Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś…”

/Tragicznie zmarła aktorka w rozmowie z „Vivą”/


Na profilu Anny Przybylskiej na Facebooku jej przyjaciele udostępnili wzruszający fragment wywiadu sprzed kilku miesięcy. Tragicznie zmarła aktorka mówiła wówczas w rozmowie z „Vivą” o swoich relacjach z Bogiem.

Dziś te słowa pozwalają nabrać otuchy. Anna Przybylska, zmarła w niedzielę po ciężkiej walce z chorobą – podała jej agentka na oficjalnej stronie internetowej aktorki. Osierociła trójkę dzieci. „Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny” – napisała Małgorzata Rudowska.

„W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło” – zaapelowała.

Anna Przybylska zagrała w licznych filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Zadebiutowała w kinie w 1997 r. rolą Suczki w filmie „Ciemna strona Wenus”. Szerokiej publiczności znana z roli Marylki w serialu TVP 2 „Złotopolscy”. W 2000 zagrała również w filmie Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”, w którym wcieliła się w rolę „Laski”.

Zagrała także w filmach: „Dzień świra” (2002), „Superprodukcja” (2002), „Kariera Nikosia Dyzmy” (2002), „Dlaczego nie!” (2007), „Złoty środek” (2009), „Sęp” (2012) i „Bilet na Księżyc” (2013).

Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, z którym miała córkę i dwóch synów. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki. W lipcu br. szereg mediów podało nieprawdziwą wiadomość o jej śmierci.

Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/kultura/przybylska-pojednala-sie-z-bogiem,11875164361#ixzz3FMnmX4Gu

Reklamy

2 comments on “Anna Przybylska pojednała się z Bogiem.

 1. Wciąż nie mogę uwierzyć w tę bezsensowną śmierć. Prześliczna dziewczyna, i przy tym bardzo normalna, bez manier typowych dla „gwiazdek”, kochająca rodzinę, i tę rodzinę stawiająca na pierwszym miejscu. Parę lat temu była w mojej miejscowości. Fajna kumpela, sypiająca nie w apartamentach a pod namiotem, z tak zarazliwym śmiechem, że chmury przeganiała…Żal, wielki żal…
  Pan Bóg wybiera rodzynki z ciasta ? 😦
  Spoczywaj w pokoju, Aniu.

 2. Wspaniala aktorka. Uwielbialem Jej wybitne ciepla postac w „Zlotopolskich”.
  Tak sobie mysle… ze jednak Pan Bog sie pomylil :((((
  Zadne celebryckie czupiradlo nie bedzie w stanie zastapic… tej, tak wspanialej aktorki i kochanej Matki trojki Dzieci.
  Niech Nasza Matenka Czestochowska ma stale Jej Dusze w swojej opiece.
  Droga Aniu – spoczywaj w pokoju +

Możliwość komentowania jest wyłączona.