MARY WAGNER – SPOTKANIE W WARSZAWIE! – 4.10, g.18


mary wagnerDiecezja Warszawsko–Praska, Radio Warszawa  oraz Telewizja Razem.tv zapraszają na spotkanie z Mary Wagner kanadyjską działaczką walczącą o życie nienarodzonych dzieci. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 października Mszą Świętą o godz. 18:00 w Katedrze warszawsko –  praskiej, następnie  w Sali Kurialnej przy ul. Floriańskiej 3 odbędzie się pokaz filmu Grzegorza Brauna „Nie o Mary Wagner” oraz spotkanie z bohaterką filmu.

Kanadyjka została postawiona przed sądem, ponieważ  złamała tamtejsze prawo. W jednej z prywatnych klinik aborcyjnych apelowała o obronę życia nienarodzonych dzieci. Został jej postawiony zarzut naruszenia prawa własności. Po prawie dwuletnim procesie sędzia uznał obrończynię życia winną zarzucanych jej czynów i skazał na cztery miesiące więzienia. W poczet kary sąd  uznał prawie dwuletnie przetrzymywanie Wagner w areszcie.

Wydawcą filmu jest Gloria24.pl. Patronami medialnymi wydarzenia są: wSieci, Tygodnik Idziemy, Radio Wnet, Fronda.pl, Chrześcijańskie Granie.

 

Reklamy

One comment on “MARY WAGNER – SPOTKANIE W WARSZAWIE! – 4.10, g.18

  1. Pieniądz nie śmierdzi… Ochotników/najemników jest tam pełno zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. To wojna nieregularna i musimy być świadomi tego że Polacy mogą walczyć po obu stronach konfliktu

Możliwość komentowania jest wyłączona.