Ewa Stankiewicz: W przededniu wojny jesteśmy całkowicie bezbronni


Bronisław Komorowski bardzo często wypowiada się jak rzecznik prasowy ambasady Rosji
Rosja szykuje się do wojny. Jednym z celów ataków jest Polska. Tymczasem Polska jest całkowicie bezbronna. Opiera właściwie w 100% swoje bezpieczeństwo na sojuszach, na NATO i na Unii Europejskiej.

Tymczasem jak słyszymy Niemcy już otwarcie mówią w swojej prasie, że nie będą w stanie wypełniać swoich obowiązków w NATO.   Jeśli chodzi o NATO, no to od pierwszego października mamy nowego szefa Jensa Stoltenberga, który jak słyszymy ma inną wrażliwość w podejściu do Rosji – wywodzi się z partii socjaldemokratycznej.

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że jesteśmy w przededniu wojny całkowicie bezbronni wobec Rosji, a największym zagrożeniem w tej sytuacji jest Bronisław Komorowski, który bardzo często się wypowiada jak rzecznik prasowy ambasady Rosji.

Wprawdzie często jest to zawoalowane, jakoś nie wprost, pod pozorem płytkiego patriotyzmu ale istota rzeczy i działania nie zwiększają realnie bezpieczeństwa Polski.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

za: http://www.radiownet.pl/#/publikacje/ewa-stankiewicz–9

 

Reklamy

6 comments on “Ewa Stankiewicz: W przededniu wojny jesteśmy całkowicie bezbronni

 1. Co za bzdury,. Jak można być tak nieograniczone ograniczonym, by pleść takie androny. Nienawiść i pogarda do państwa polskiego to typowe dla tej formacji. Działanie na szkodę państwa polskiego. Takie artykuły to młyn dla propagandy Putina.

 2. Obecna Polska – z nadania rezimu -zdrajcami jest zaslana, a glownym z tych psubratow jest ten moskiewski kmiot Komorowski ! Ohydna i podla postac, ktora wsliznela sie na fotel prezydenta po zwlokach Prezydenta Lecha Kaczynskiego, ktorego Komorowskiego kolesie zamordowali wraz z Elita Polskich Patriotow nad Smolenskiem 😦
  Ponoc niedozbrojony Szkopland nie jest w stanie nas w imieniu NATO obronic….
  Wiec wedlug mnie … jedyna mozliwoscia obrony naszej suwerennosci przed kacapskim atakiem… jest natychmiastowe zakupienie kilkuset tysiecy sztuk karabinow i rozdanie ich polskim patriotom, ktorzy beda wiedzieli, przeciwko ktorym psubratom maja je uzyc !
  Pan Bog z nami i kacapski samogon z ta putlerowsa¡ka dzicza !

 3. Szkoda, że mamy w świecie tak nędzną sławę właśnie dlatego, że byliśmy rozsiewcami oświeceniowych rewolucji. Zamiast polityków i strategów, o mocnych moralnych kręgosłupach mamy rewolucyjną hołotę. Nigdy nie wolno lekceważyć przeciwnika, z którym się walczy – nie rusza się na niedźwiedzia z gołymi rękami i to jeszcze w imię interesów obcego mocarstwa, bez jakichkolwiek deklaracji z jego strony… Przyczyniliśmy się do przelewu krwi na Ukrainie i jej podziału – co każdy mądry strateg wiedział, gdy tylko wzniesiono pierwsze okrzyki na Majdanie.

  • Pani Magdaleno – niestety wychodzi Pani z błędnego założenia i dochodzi tym samym do błędnych wniosków.Aleksandra

 4. Dzadek przed smiercia napisal list do swoich wnuczat w ktorym zawarl madre rady dla wszystkich :

  „Nigdy nie wstepujcie do wojska lub innej organizacji ktora chce was nauczyc zabijac! Wojna jest zla Wszytskie wojny zaczynaja sie od ludzi starych ktorzy zmuszaja mlodych zeby nienawidzili i zabijali w imie chorych idei ludzi starych. Starzy ludzie przetrwaja wojne tak jak ja rozpoczeli , przy pomocy papieru i piora.Tyle mlodych , dobrych i niewinnych ludzi ginie .Skoro wojny sa szlachetne i dobre to czemu przywodcy ktorzy je wszczynaja nie biora w nich udzialu bezposrednio?”

 5. Jestem przekonana,że zarówno Tusk jak i Komorowski od samego początku doskonale wiedzą co zamierza Putin/i to z pewnością od niego samego/ zdradza to ich zachowanie oraz to co przekazują „między wierszami”.Myślę więc podobnie jak Pani – pozdrawiam serdecznie Aleksandraz Wwy

Możliwość komentowania jest wyłączona.