„Nie o Mary Wagner” – najnowszy film Grzegorza Brauna. PREMIERA 3.10, kino LUNA, Warszawa, g.19


Nary Wagner – katoliczka więziona w Toronto za obronę życia poczętego


Film opowiadać będzie historię Mary Wagner, katoliczki z Kanady więzionej i sądzonej w Toronto za obronę życia poczętego, a w szerszym kontekście przybliżać batalię toczoną o ludzkie życie przez aktywistów i organizacje pro-life zmagające się m.in. z przemysłem aborcyjnym.

Mary Wagner prowadzi swoją akcję przez rozdawanie kwiatów i ulotek informacyjnych oraz dzielenie się informacją, że tzw. aborcja nie jest jedyną opcją i że łatwo znaleźć inne możliwości ułożenia sobie i poczętemu dziecku życia.

Premiera filmu Grzegorza Brauna „Nie o Mary Wagner” 3.X.2014 Warszawa, godz.19.00 w kinie Luna, .

Po premierze spotkanie z Mary Wagner, Grzegorzem Braunem i Mariuszem Dzierżawskim.

za: FilmOpenGroup ,  ahaaa.pl , facebook

UWAGA

Mary Wagner i Grzegorz Braun będą też gośćmi programu Jana Pospieszalskiego „Bliżej” na antenie TVP Info w czwartek 2 października (godz. 22:30).


 

zobacz też:

Grzegorz Braun: „Jeden z najważniejszych procesów naszej epoki!” Zapowiedź filmu o Mary Wagner

Mary Wagner od wielu lat modliła się pod klinikami aborcyjnymi, rozmawiała z kobietami, które zamierzały poddać się aborcji. Wielu wręczała kwiaty. Niektóre z kobiet i ich dzieci udało się ocalić. Obecność Mary nie była na rękę „biznesowi aborcyjnemu”. Jej aresztowanie i … Czytaj dalej

 Z reżyserem Grzegorzem Braunem, twórcą filmu „Eugenika. W imię postępu” rozmawia Agnieszka Piwar z Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Od kilku tygodni toczy się w Polsce spór, będący konsekwencją decyzji prof. Bogdana Chazana. Dyrektor stołecznego Szpitala im. Świętej Rodziny, powołując się na … Czytaj dalej
Reklamy