POLACY MISTRZAMI 2014 !!! – zestawienie wyników, linki, relacje, galerie30 sierpnia Polska – Serbia 3 : 0
2 września Australia – Polska 0 : 3
4 września Polska – Wenezuela 3 : 0
6 września Kamerun – Polska 1 : 3
7 września Polska – Argentyna 3 : 0
10 września Polska – USA 1 : 3
11 września Polska – Włochy 3 : 1
13 września Polska – Iran 3 : 2
14 września Polska – Francja 3 : 2
16 września Polska – Brazylia 3 : 2
18 września Polska – Rosja 3 : 2
Faza finałowa
20 września Polska – Niemcy 3 : 1
21 września Francja – Niemcy 0 : 3
21 września Brazylia – Polska 1 : 3

Reklamy

10 comments on “POLACY MISTRZAMI 2014 !!! – zestawienie wyników, linki, relacje, galerie

 1. To znaczy, że wykupił to ubecki Klub Gazety Polskiej, proszę tym bardziej być od nich z bardzo daleka.

 2. W Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 16 była była księgarnia wojskowa. teraz należy do GP. hmmmm…

  • To mnie zbój’stwowało, jak Janosika z Harnasiem. Polsko, obojętny Polaku, jak przy Tobie żyć? Jesteś kompletnie obojętny, a Przemyśl żąda satysfakcji. Quriozum z poplątaniem.

 3. Osobny rozdział to Kluby Gazety Polskiej, lepiej tam nie wchodzić. Sami nic nie robią ale blokują każdą inicjatywę innych organizacji. Bardzo rzadko ale jak już coś zrobią a, ktoś dołączy, zapłaci to na atisze nie pozwalają dopisać.

 4. W ubiegłym, 2013 roku w marcu byłam z panem Sakiewiczem i kilkuset-osobową grupą Polaków w Budapeszcie na święcie Niepodległości Węgier. Wyjazd był całkowitą klapą, pan Sakiewicz paradował w okazałym czarnym kapeluszu z szerokim rondem – i widziałam wyrażnie, że mimo niewypału z całą imprezą – jego cel został osiągnięty. Czyli lans cudzym kosztem. W ogóle pcha się wszędzie na afisz, a trudno doszukać się w jego enuncjacjach jednego wartościowego zdania.

 5. @markowa.
  Serdecznie dziękuję, cenię 🙂 Pani zadania,

  Solorz nic nie zmienił, cały czas jest o własnym nazwisku.
  Bardzo uprzejmie proszę poszukać w archiwach obiektywnego, prawdomównego, jednego, jedynego piszącego tylko i wyłącznie PRAWDĘ!
  Tygodnika „Nasza Polska”. Redakcja w/w doskonale opisała kradzież pieniędzy Solorza z publicznych podatków. Zapłaciłem, Pani zapłaciła… i płacimy dalej daninę dla polskich likwidatorów i zachodnich kapitalistów. (…) Opisała również kradzież publicznych pieniędzy przez nieżyjącego Waltera.
  Gazeta Polska wtedy była w rozsypce a Pan Tomasz Sakiewicz, nie wiedział co zrobić. Zresztą, obecnie pan Sakiewicz dobił TV Republika i wywalił p. Wildsteina, a Jego syn też mam przechlapane! „Codzienna GP” powstała znacznie później.

  Zapoznanie się i odkurzenie z archiwum tyg. „Nasza Polska” Pani! Przybliży wiele wiadomości.

  p.s.
  Pan Tomasz Sakiewicz, przywłaszczył sobie założycielstwo niezależnej telewizji Republika. Kompletnie zapomina o inicjatorach. O zbierających dary, o SOLIDARNI2010 z wspaniałą i Wielką dziennikarką, Panią Ewą Stankiewicz.

 6. Co do pana Solorza – wyczytałam na jednym z portali, że zmieniał nie tylko nazwiska, ale także imiona, co jest znacznie trudniejsze. Ciekawe – po co i dlaczego?
  Solorz i Żak – to nazwiska jego żon (podobno, bo w papiery im nie patrzyłam)

 7. @markowa
  Mistrzostwa Polacy wygrali.
  Na arenie, na publice wiele razy miałem wątpliwości czy wygrają, przeciwnik nie był byle kim! Mecz pokazał i przynosił emocje, emocje z, i w zagrywkach, były błędy ale ten wygrywa kto znosi psychologię partnerskiego spotkania. W tych trudnych chwilach zawodnicy byli wyśmienici. W tych trudnych momentach patriotyczne serce zamierało, jak siatkarzom NIE wychodziło. Jednak się stale mobilizowali, zmobilizowali i wygrali całe mistrzostwa. Nie mieliśmy w tych mistrzostwach konkurentów, zawodnicy wiedzieli co chcieli. To nasza NAJLEPSZA DRUŻYNA od czasów ś.p. Wagnera! Siatkarze a szczególnie kibice podczas śpiewania polskiego Hymnu a’orkiestra… zazdrości nam CAŁY świat!!!

  W majestacie prezydenckiego Urzędu, obecny Prezydent się omsknął. Nie mam szacunku dla osób, które od początku zablokowały odbiór mistrzostw, stąd został kompletnie wygwizdany pan Solorz.

  Nie wiem, czy współcześni wiedzą, że pan Solorz zakładając swoją prywatną telewizję, pierwsze 500 mln. ukradł z publicznych podatków….? Dokładnie opisał tę sprawę tyg.: „Nasza Polska”, wtedy PiS nie było w publice był… I, Polacy nie zaufali.

 8. Oglądałam w TV – i za każdym razem wzruszałam się, kiedy polscy siatkarze po zdobyciu punktu skupiali się w serdeczne kółko, poklepując przyjażnie; podobnie zauważyłam kilka takich przyjaznych gestów, kiedy coś nie wyszło. Piękny duch zespołu.
  Bardzo dobre wrażenie robił na mnie trener, w odróżnieniu od trenera zespołu Brazylii.
  Jaka słodycz na sercu!

 9. Po trudach zakupu biletu, byłem na meczu. Konsekwentnie siatkarze realizowali postawę i maszynę do wygrania mistrzostwa i wygrali. Zasłużyli na GRATULACJE. To był ich majstersztyk.

  Na arenie był prezydent, jak spiker go zapowiedział był powszechny pomruk braku akceptacji przez publikę. Ale w oficjalnym wywiadzie wspomniał o właścicielu Polsatu, to został wygwizdany, co słyszała bezpośrednio publiczność w Spodku i widzowie przed telewizorami. Łącznie w Spodku i przed było 50 tys. publiczności. Jeszcze raz GRATULACJE dla siatkarzy nie mieli konkurentów w całych mistrzostwach.
  Przegraną dotknęła Rosję, na ich forach, nas ośmieszają.

Możliwość komentowania jest wyłączona.