Niepodległa Białoruś i Ukraina to klucz do wolności Polski – A. Romaszewska pod Namiotem. ZAPRASZAMY!


A_Romaszewska

Magazyn Reader’s Digest, fot.: Miquel Gonzales

Dzisiaj, w niedzielę 21 września pod namiotem Solidarnych2010 – Warszawa, Krakowskie Przedmieście, naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego –  o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie z  redaktor Agnieszką Romaszewską, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Temat miniwykładu:

Dlaczego niepodległa Białoruś i Ukraina to klucz do wolności Polski?

Zapraszamy!
http://solidarni2010.pl/28904-zapraszamy-red-agnieszka-romaszewska-pod-namiotem-solidarnych.html

 


 TRWAMY! – Namiot Solidarnych 2010

Namiot Solidarnych 2010 po raz pierwszy został rozstawiony na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie 10 kwietnia 2011 roku, a więc ponad trzy lata temu.
Jest on protestem przeciwko kłamstwu smoleńskiemu. Protestujący domagają się uczciwego wyjaśnienia przyczyn, które doprowadziły do tragedii prezydenckiego samolotu TU154 M, powołania międzynarodowej komisji.

Namiot Solidarnych 2010 to także miejsce, gdzie można złożyć podpisy pod petycjami w różnych sprawach, np. w obronie prof. Chazana czy przeciwko powrotowi ubelisku „czterech śpiących”.

Ów niewielki skrawek ziemi naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego  to także punkt wymiany myśli, informacji na bieżące tematy, kolportażu prasy [w tym Biuletynu Solidarnych2010] oraz spotkań z ludźmi mającymi naprawdę coś do powiedzenia. Ponieważ pod namiot przychodzą nie tylko sympatycy,  jest to znakomita szkoła dialogu z osobami o odmiennych poglądach.

Aktualnie namiot funkcjonuje w każdą niedzielę w godz. 12 – 17  i każdego 10-tego danego miesiąca od godzin popołudniowych do 21.30.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

http://solidarni2010.pl/28892-trwamy—namiot-solidarnych-2010.html

Reklamy

One comment on “Niepodległa Białoruś i Ukraina to klucz do wolności Polski – A. Romaszewska pod Namiotem. ZAPRASZAMY!

  1. Ukraina to odwleczony przez sto lat, klucz do Niepodległej Polski z pomocą Białorusi. Te bastiony musimy pokonać i zdobyć w myśl litery IV RP, Polski Jagiellonów we współczesnej Polsce. Jak długo jeszcze lemingi będą obojętne? Przecież Moskwa z Berlinem dawno podstawili nam nóż przy, u GARDŁA.

Możliwość komentowania jest wyłączona.