Bezpieczny wróg 38/2014 (169)


Todd-clip_image004Szanowni Państwo!

Czy istnieje w przyrodzie takie zwierze, jak wróg bezpieczny? Tak, pod warunkiem, że jest to wróg zastępczy, czyli straszak po prostu. Dobrze jest sobie uświadomić kto jest naszym największym wrogiem działającym bezwzględnie i podstępnie zarazem. Jest nim Stronnictwo Rusko-Pruskie. Działa jak spójny organizm i nie da się być tylko po jednej z jego stron. Takie tam niby-podziały służą jedynie zamydleniu oczu. Jedyną realną siłą mogącą powstrzymać naszego śmiertelnego wroga jest USA. Stąd zmasowany atak propagandowy w tym właśnie kierunku.   I tu na arenę wkraczają nieśmiertelni bojownicy z Żydami, czyli nacją, o której powiedziano już wszystko. Można jedynie powielać to, co zostało wcześniej ujawnione. Jaki więc jest cel odgrzewania starych kotletów? Ano taki, że nie przestają smakować.

Nagonka na Żyda niezmiennie przynosi korzyści. Odwraca uwagę od aktualnych problemów, niejako je nawet usprawiedliwia i każdego oponenta można nazwać Żydem, a przy zmianie kursu antysemitą. Jesteśmy jak dzieci, którym można pokazywać stale tę samą zabawkę dla odwrócenia uwagi.

Proponuję zająć się faktami dziejącymi się tu i teraz, na naszych oczach. Podsumujmy działania „naszego” rządu. W załączniku jest podsumowanie dokonań premiera, pora zająć się rejestrowaniem zasług prezydenta. Czekam na propozycje.

Todd_006Pozdrawia i do następnej soboty.

Małgorzata Todd

www.mtodd.pl lub http://sklep.mtodd.pl

Załączniki:

1) Odcinek 69. „Lekcji pokera”.

2) APEL – każdy z Państwa może ten apel podpisać. Prócz imienia i nazwiska można też podać tytuł, funkcję oraz przynależność do jakiejś organizacji. Jeśli nie udaje się dopisać bezpośrednio w załączniku, to wystarczy treść przekazać pocztą zwrotną na mój adres.

3) dokonania Tuska:  Dokonania Tuska

4) polecam:  nagranie poniższego tekstu.

 

Z pamiętnika

Młodej Rosjanki

Fragment 1

 

Ach, ten Władimir Władymirowicz! Co my byśmy bez niego zrobili? Dzięki niemu teraz każdy Rosjanin może poczuć się jak prawdziwy bohater. Wystarczy nie jeść owoców, mięsa i mleka, żeby udowodnić, że ten podły Zachód nic nam nie zrobi.

Na plewać na krawać, na połu możno spać.*) Oni tego nie rozumieją. Nie rozumieją rosyjskiej duszy. Zupełnie jak by nie wiedzieli, że możemy ich wyzwolić z tych ich burżuazyjnych zachcianek, tych samochodów ze wszystkimi bajerami i w ogóle przynieść im wolność. Ale my im pokażemy na czym polega prawdziwa demokracja. Wyzwolimy ich raz jeszcze.

Oni najwyraźniej zapomnieli jak to się robi. A my pamiętamy. Ktoś opowiadał mi taki ichni dowcip z czasów zimnej wojny. Dlaczego wojska radzieckie weszły do Czechosłowacji? Bo je zaproszono. A dlaczego nie wychodzą? Bo szukają tego, który je zaprosił. Każdy mysi przyznać, że to głupi żart. Dlatego teraz nie czekamy na zaproszenia. Nasz Władimir Władymirowicz sam wie co ma robić.

 

*) Po co łóżko? Spać przecież można na podłodze.

 

Reklamy

One comment on “Bezpieczny wróg 38/2014 (169)

  1. „Napliewać na krować, …” będzie bliższe oryginałowi, Pani Małgorzato!

Możliwość komentowania jest wyłączona.