Demonstracja pod ambasadą rosyjską 17.09.2014, g.18. Przemarsz pod ambasadę niemiecką


Szanowni Państwo,

Reduta dobrego Imienia przyłącza się do demonstracji organizowanej 17 września 2014, o godz. 18:00 w 75 rocznicę ataku Sowietów na Polskę. Demonstrację organizują Kluby Gazety Polskiej.

Zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.Po zgromadzeniu publicznym pod ambasadą rosyjską zaplanowany jest przemarsz pod ambasadę niemiecką.

Do zobaczenia pod ambasadą rosyjską, ul. Belwederska 49. Proszę przyjść z flagami narodowymi!

Maciej Świrski

Prezes Zarządu RDI

 

Zapraszamy do odwiedzania strony http://kalendarium365.pl/

Znajdziecie tam Państwo bieżące informacje dotyczące wydarzeń patriotycznych w Polsce.
Jest też możliwość zamieszczania swoich wydarzeń. Wystarczy się zarejestrować.
Pokażcie co dobrego robicie dla Polski!

Fundacja Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation

ul. M. Kopernika 30 lok. 537

00-950 Warszawa

Poland

T:. +48 502 733 189, E:kontakt@reduta-dobrego-imienia.pl,

W: http:// reduta-dobrego-imienia.pl

Maciej Świrski

admin@reduta-dobrego-imienia.pl
tel. +48 502733189

Reklamy

5 comments on “Demonstracja pod ambasadą rosyjską 17.09.2014, g.18. Przemarsz pod ambasadę niemiecką

 1. Bracia Chrześcijanie i rodacy sercem jestem z wami, osobiście nie mogę opiekuję się Anną, moją żoną chorującą na drobnokomórkowego raka prawego płuca.

  • @bolko1, z wyrazami pociechy i Boga błogosławieństwem życzę powrotu do zdrowia. Wielu się modliło, wspierało modlitwą i… wyzdrowieli, żyli w długim zdrowiu.

 2. Jak można wymagać od Rosji czy Niemiec dbania o dobre imię Polski skoro nasza rodzima V kolumna czyli żelazny elektorat III RP szkaluje Polaków najbardziej. Z tymi protestami to najlepiej iść do prezydęta albo premierki kopaczki i POdobnych im gronkowców a najlepiej do reżimowych tub propagandowych czyli: GW, TVN, Solsat, TVP. No i w końcu trzeba obecnemu wymiarowi niesprawiedliwości dokopać się do korzeni. To tak z grubsza i myślę, że mięczaków z PiS-u na to niestety nie stać.

  • @Filipie.
   Wyskoczyłeś dosłownie jak Filip z konopi. Czy rozumiesz? O tych Naszych wszystkich kłopoto – problemach pisał i pisze od 1990 po Chr. tygodnik „Nasza Polska”, czytałeś? I takich publikacji ostrzegających o zbrodni/zbrodniach na Polsce było wiele. Bardzo proszę zaglądnij i poczytaj archiwum tak Wielkiego patriotycznego tygodnika. Za niedługo będzie miał tysięczne wydanie, od początku do dziś jestem wiernym czytelnikiem, zostałem zaproszony na Jubileusz tysięcznego wydania. No, gdzie byłeś przez te lata, skoro teraz się obudziłeś! O 30 l. za późno.

   Filipie,
   proszę miej choć deko odwagi cywilnej i odpisz – UCZCIWIE. Nie dla mnie ale do Redakcji i czytelników tej strony.

   • @Och…i tak dalej. Co to za język – dużo słów i żadnej treści ? Kim ty jesteś: Lokalny „autorytet” do oceniania ludzi i ich etykietowania z pozycji tatuś „dobra rada” ? Ten pouczający ton rodem od prezydęta i próby zawstydzenia tych, którym nie PO drodze. A może to o to chodzi, bo to jedna z metod wekslowania dyskusji na inne tory ? Te moje wątpliwości polecam właśnie Redakcji i Czytelnikom tej strony: pozory nadzwyczajnej uprzejmości w sprawach niemerytorycznych i ten pozornie „wyszukany” język mogą zmylić – nie dajmy sobą manipulować. Pamiętajmy zawsze o patronie tej strony i wartościach jakimi się kieruje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.