Film

Małgorzata Wassermann o słowach Owsiaka: „nikczemne, haniebne, wulgarne i chamskie. Nie chciałabym się do nich odnosić”


Reklamy

2 comments on “Małgorzata Wassermann o słowach Owsiaka: „nikczemne, haniebne, wulgarne i chamskie. Nie chciałabym się do nich odnosić”

  1. Odnośnie wypowiedzi ws prof. Rońdy

    „Czy nie jest pani wściekła na to co zrobił prof. Rońda?” – spytał pan red. prowadzący. Pani mec. Małgorzata Wassermann odparła: nie jestem na to wściekła co powiedział, ta wypowiedź była w jakiś sposób niezręczna, natomiast chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz: pan prof. Rońda nie skłamał – jak się mu to cały czas zarzuca. On sam się przyznał do tego, że zastosował pewien fortel, wobec faktu, że wobec niego pogrywano (…).

    W niezręcznej sytuacji, to są teraz chyba wszyscy „prawicowcy” włącznie z tymi: https://ewastankiewicz.wordpress.com/2013/10/28/janusz-wojciechowski-swiat-nauki-wie-ze-tego-zjawiska-objasnic-sie-nie-da/

    – a pani Małgorzata Wassermann – szczególnie jako adwokat – musi ważyć słowa i nie może sobie pozwolić na tak śmiałe opinie, jak komentator. Na przebiegłe pytania dziennikarza wrogo nastawionej stacji nadawczej, musi bardzo uważać. (wrogo nastawionej do komisji parlamentarnej Antoniego Macierewicza)

    Po za tym, uważam, że sposób zadawania pytań przez tego red., przypominał pytania … raczej prokuratora, niż redaktora. Zwróćcie Państwo uwagę – pani mec. Małgorzata Wassermann ma mokry policzek pod lewym okiem. Pan red., gdy cytował plugawe odzywki J Owsiaka, robił to wyraźnie z przekąsem i dumą.

  2. Brak mi cenzuralnych słów na określenie tego medialno-celebrycko-komuszego towarzystwa!! Pani Małgorzacie, oczywiście składam wyrazy szacunku, ale coraz częściej myślę, że jakiekolwiek dysputy z ludźmi pokroju Owsiaka są poniżej naszej GODNOŚCI i należy ich ZANIECHAĆ!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.