Rzeczywistość homoseksualistów opisywać bez pudru


rys: A.Krauze

rys: A.Krauze

Autor pisze na FB:  (…) Zawieszony działacz Ruchu Palikota skarży się i dopytuje za co został zawieszony: „A może tylko dlatego, że mam odwagę być pedałem medialnie?  (…) Otacza się Pan zausznikami, których pojęcie moralności, charakter i poziom światopoglądowy jest co najmniej wątpliwy, a tym samym zniechęca absolutnie do bycia w szeregach RP”

Pedał medialny, czyli taki który publicznie sieje zgorszenie, pisze o moralności!!! Dobre!  Przypominam więc jak wygląda ta ichnia „moralność” 

Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!

I nie są to słowa z gazetki kościelnej, jakby chciał Marek Siwiec, który „oburzony” słowami posła Pięty na temat „gejowskiego faszyzmu” rzucił w kierunku PiS:

milczycie w tej sprawie, gdy poseł Pięta miał słabszy moment i naopowiadał bzdur, których się naczytał w kościelnej gazetce.

Jak widać Marek Siwiec swego czasu za dużo naczytał się Trybuny Ludu i „Manifestu komunistycznego” stąd jego wiedza ma prawo być wykoślawiona i może nie wiedzieć, że to nie redaktorzy gazetek kościelnych zrównali obcowanie mężczyzny z mężczyzną do obcowania ze zwierzęciem.

Będziecie więc przestrzegać mego zarządzenia, abyście nie czynili nic z obrzydliwych obyczajów, którymi się rządzono przed wami, abyście nie splugawili się przez nie. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

Słowa proste i oczywiste. Instrukcja – czego mamy nie czynić, co jest obrzydliwością w oczach Boga, a tym samym, co powinno być również obrzydliwością w naszych oczach – jest jasna. Tymczasem przymusza się ludzi wierzących do tego, aby uznali tzw. homoseksualizm za coś naturalnego, normalnego. No i oczywiście, jeden z zarzutów kierowanych pod naszym adresem jest taki, że jesteśmy tacy zacofani, czyli nienowocześni w tej naszej homofobii, w tym naszym braku tolerancji. Więc jeszcze raz powtórzę słowa, którymi Pan przemówił do Mojżesza

(…) Będziecie więc przestrzegać mego zarządzenia, abyście nie czynili nic z obrzydliwych obyczajów, którymi się rządzono przed wami (…).

Zwracam uwagę na słowa „przed wami”! I to tyle w temacie „nowoczesności” i tego kto tutaj jest ciemnogrodem.

Fronda wybiera się na paradę równości

Tymczasem na portalu Fronda.pl ukazał się tekst pani Marty Brzezińskiej, która zatroskała się tym, że przeciwko tzw. paradzie równości protestują głównie chłopcy w glanach. I to wizerunkowo źle robi dla sprawy. Tekst pani Marty opatrzony został dodatkowo tytułem Łysi neonaziści – jedyna alternatywa dla marszu dewiantów?”. Tytuł i przekaz całego tekstu jest skandaliczny. Jest jawną prowokacją. Dlaczego redaktor Terlikowski pozwolił na puszczenie takiego tekstu pełnego słownej agresji tuż przed tzw. Paradą równości, która ma przejść ulicami Warszawy w tę sobotę? Czemu ma służyć ten zakłamany przekaz? Oto jak autorka postrzega kontrmanifestantów i tzw. paradę równości:

Pierwsza manifestacja – skupisko nabuzowanych złością (w sumie, złością w jakiś sposób zrozumiałą, ale wiele do życzenia pozostawia sposób jej rozładowywania) groźnie wyglądających (w większości) mężczyzn, druga – pokojowy marsz uśmiechniętych ludzi. Ze strony pierwszych padają przekleństwa i petardy, drugich – dźwięki muzyki, śmiech i przyjazne gesty.

No cóż, w latach 80. na manifestacjach w których brałem udział, też widziałem nabuzowanych złością, groźnie wyglądających (w większości) mężczyzn. Wizerunkowo wypadaliśmy beznadziejnie. Co miało również swoje odbicie w mediach, które pokazywały nabuzowanych, agresywnych małolatów rzucających kostką brukową i petardami… Nie zabrakło wtedy właśnie tak opisujących tę uliczną rzeczywistość propagandzistów i wszelkiego rodzaju pożytecznych idiotów. Chociaż mam wrażenie, że traktowano nas nawet łagodniej niż w cytowanym tekście – byliśmy nazywani np. wyrostkami.

Fronda martwi się wizerunkiem kontrmanifestantów nie dostrzegając przy tym kompletnie agresji płynącej ze strony tzw. parady równości. Czy gest „błogosławieństwa”, który wykonał w zeszłym roku pod Sejmem przebrany za księdza niejaki Szymon Niemiec, aktywista ruchu tzw. homoseksualistów, był gestem przyjaźni? A może był obliczony na ostrą prowokację, a przede wszystkim był  gestem bluźnierczym, obrazą nie tylko ludzi wierzących, ale przede wszystkim obrazą Boga? Może tak należało o tym pisać na portalu Fronda w zeszłym roku, a nie takim niuniusiowatym językiem jak pisała to wówczas ta sama pani Marta:

– Miłujcie się! – krzyczeli przedstawiciele homoseksualnego lobby z kolorowej platformy na sobotniej Paradzie Równości. Można by zastanowić się nad tym, czy aby wykorzystanie hasła, w Polsce jednoznacznie kojarzonego, z Janem Pawłem II, nie jest obrazą uczuć religijnych, a przynajmniej mocno narusza granice dobrego smaku.

No to niech się pani Marta i redaktor Terlikowski jeszcze długo zastanawiają…

Tymczasem, kiedy Fronda się zastanawia, propaganda homoseksualna wdziera się brutalnie już nie tylko do urzędów (burmistrz Ursynowa ponownie wywiesił „tęczową” flagę przed urzędem), ale również do przedszkoli. I nie gdzieś na świecie, w jakiejś Holandii, tylko tutaj, w Polsce, dzieci uczone są „tolerancji”. Para: pan z panem czy pani z panią, to przecież taka sama para jak tatuś z mamusią. Nie ma, ani słowa, że pan z panem „To jest obrzydliwość!”.

A może warto nie tylko mówić o tym, że jest to obrzydliwość, ale pokazywać w co tak naprawdę uwikłali się ci biedni ludzie. Czy dwóch onanizujących się mężczyzn przy pisuarach w śmierdzącej męskiej toalecie dworcowej pasuje do tego kolorowego wizerunku jaki jedynie potrafiła dostrzec redakcja Frondy? Miałem tego niefarta, że kiedyś musiałem skorzystać z takiej toalety w Łodzi i na taki właśnie obrazek się natknąłem (a pani Marta martwi się, co dziecko zobaczyć może na kontrmanifestacji, zamiast martwić się co może zobaczyć w publicznej toalecie).

Godzinami wystający w inne publicznej toalecie faceci czekający na „okazję” to kolejny obrazek, tym razem z toalety na Dworcu Centralnym. Parę ładnych lat temu piliśmy sobie z kolegą piwo w jednej z dworcowych knajpek i musieliśmy co jakiś czas korzystać właśnie z tej toalety. Po jakimś czasie dotarło do nas, że tam ciągle stoją i kręcą się ci sami mężczyźni. Non stop siedzieli i kręcili się przy pisuarach. Tyle, że bez kolorowych baloników, które by poprawiały ich wizerunek. To jest ten prawdziwy obrazek świata w którym żyje wielu tych nieszczęśników.

Pedofilia wśród tzw. homoseksualistów

Ale jest jeszcze bardziej brutalna strona tego świata. To jest również świat prostytucji nieletnich – zjawisko, które jeszcze kilka lat temu było opisywane w mediach (obecnie niemal niezauważane). Choćby właśnie przy okazji owego Dworca Centralnego, który był takim punktem deprawacji młodych chłopców, którym bynajmniej nie baloniki wręczali starsi panowie.

Wiemy dobrze, ileż to z jednej strony się lewica zawsze nagada o księżach-pedofilach, ale w zamian, w ofercie balonikowej, przedstawia nam sielankowy obrazek świata pełnego tolerancji i szczęśliwych „małżeństw” homoseksualnych. No to przypomnijmy jak sobie takie radosne „małżeństwo” dwóch panów poczynało sobie w Holandii. Informacja wcale nie taka stara, z grudnia 2010 roku:

27-letni Robert Mikelsons przyznał się wczoraj do molestowania co najmniej 53 dzieci, w większości w wieku od roku do trzech lat. Praktyki te miały miejsce w amsterdamskich żłobkach, w których był zatrudniony jako opiekun. Mikelsons i jego partner, 37-letni Richard van Olffen, kręcili też filmy pornograficzne z udziałem maluchów i umieszczali je w sieci.

Tego wszystkiego nie da się zakryć balonikami, nie da się zakryć skradzioną symboliką tęczy, nie da się zagłuszyć radosną muzyczką. I należy tę rzeczywistość opisywać tak jak ona wygląda, a nie poprzez puder jaki nałożony jest na tę gangrenę.

PS. Na zdjęciu autor po zakończonej i „aresztowanej” przez policję kontrmanifestacji „Marsz Tradycji i Kultury” w roku 2011, czyli manifestacji „nabuzowanych złością mężczyzn”.

Jerzy Wasiukiewicz

za: wPoltyce.pl


akurat dzisiaj ukazał się artykuł: http://www.fronda.pl/a/prawda-o-celach-polskich-homolobbystow-chca-homomalzenstw-i-adopcji-dzieci,24688.html

w którym czytamy:

Badania Kampanii przeciw Homofobii i Stowarzyszenia Lambda (…) pokazują one, jakie cele stawiają sobie gejowscy lobbyści. I nie chodzi bynajmniej o większą tolerancję, ale o adopcję dzieci i prawo do homomałżeństw.
(…)
Jeśli ktoś miał wątpliwości, co do prawdziwych celów tego środowiska, to może się z nimi pożegnać. One chcą skazać dzieci (bez pytania samych dzieci, bo po co, ich interesy się przecież nie liczą) na życie w patologicznej sytuacji.

pisze Tomasz P. Terlikowski

Reklamy

20 comments on “Rzeczywistość homoseksualistów opisywać bez pudru

 1. Precz z pedałami, pedofilami i pederastami. Na stos.
  Zacznijmy od zboczeńców w koloratkach co niszczą zaufanie do słowa Jezusowego!
  Zanim rzucimy kamieniami w innych oczyśćmy nasze szeregi. Jak mam walczyć ze zboczeńcami jak Petze gadają fałszywymi słowy z ambon? Papież wyraźnie mówi o pedalskim lobby w Watykanie!

 2. „Robicie show z wiary i dobieracie słowa jak Wam pasują. Ja się tylko zastanawiam jak ktoś kto wręcz pali ludzi na stosach swoimi poglądami/tekstami/itp może nazywać się człowiekiem?”???????????
  1Kor6,6-10
  Ef5,8-14
  2P1-22
  Jk2,10-13
  Jk1,12-16
  Tm4,1-5
  1Tes4,1-12

 3. Dziwne jest to, że wykorzystuje się tu stary testament. Zgodnie z wierzeniami katolickimi w tymże starym testamencie Bóg nie jest miłosierny (oko za oko). Dopiero od nowego testamentu pojawia się miłosierdzie. Szkoda, że niektórzy zatrzymali się w tej starej części i zapomniają o głównym przesłaniu nauk Jezusa. Szanuj bliźniego, uderzył Cie? nadstaw drugi policzek. Nie tu jest zupełnia inna propaganda. Robicie show z wiary i dobieracie słowa jak Wam pasują. Ja się tylko zastanawiam jak ktoś kto wręcz pali ludzi na stosach swoimi poglądami/tekstami/itp może nazywać się człowiekiem?

 4. Pasjonujące jest Wasze zaangażowanie w to co się dzieje pod cudzą kołdrą.
  I mam tu na myśli obie strony. Ale fajnie poczytać 😉

 5. Ludzie, chłapiecie jak sępy te słowa puste i te stwierdzenia brzmiące mądrzej niż powinny – Wiadomo, że to w Polsce nie przejdzie, trzeba uczyć ludzi życia w rodzinie a nie ekumeniki przez księży pedofili…

 6. Po pierwsze jestem w szoku,że taki serwis odwiedzają ludzie o takich przekonaniach, jak , , , . Dobrze , bo jest nadzieja,że szukają odpowiedzi, prawdy, a jeśli tak to kiedyś ją znajdą. Jeśli zaglądają tylko,żeby sobie ulżyć to współczuję, ale nie krępujcie się jakoś to zniesiemy w końcu należy”strapionych pocieszać”.
  Jednak jedna wypowiedź wydaje mi się skrajnie groźna i pozwolę sobie na komentarz.
  Drogi Marku słowo klucz w Twojej wypowiedzi to EGO.
  Zarzucasz osobom wyznającym inne wartości od „twoich” : prymitywizm, schematyczność myślenia,niższość duchową, stłamszenie przez role , niecywilizowanie, prymitywność, okazywania drugiej osobie niezdrowego zainteresowania lub pogardy,popadnięcie w sidła najbardziej prymitywnego ego, fanatyzm i choroby,zamknięte umysły,nie szczęśliwość , świadomosc oblężoną przez zwyrodniałe ego………Jeszcze nie spotkałam się z tak opakowanym w piękne słowa chłamem . Do tego ta wypowiedz to tylko poniżanie innych ludzi. Rozumiem ,że byłeś potwornie skrzywdzony przez kogoś Ci bliskiego , widać brakowało też ojca który potwierdziłby Twoją męskość , to są rany które zaleczyć może tylko Jezus–On rozumie cierpienie i ma MOC uzdrawiania. Mówisz o Piśmie Świętym , ale wątpię byś czytał…zachęcam tam są odpowiedzi na wszystkie Twoje problemy. Wyjdź tylko z tego fruwania w wyższych świadomościach, kosmicznych świadomościach —to ułuda tworzona przez samego Diabła. Jego problemem też było EGO.Pozdrawiam i niech Cię Bóg Błogosławi.

 7. Homoseksualizm jest chyba tylko wbrem prawom ktore sobie wymyslili niektorzy ludzie. Homoseksualizm w przyrodzie jest dosyc popularny, szczegolnie u zwierzat wyzszych, jak ptaki i ssaki. Niektore gatunki sa nawet naturalnie bi seksualne, np bonobo. Mozliwe ze jest jednym z ewolucyjnych mechanizmow regulacji populacji. Krzyczenie o naturze i jej prawach co do seksualizmu jest wiec bezpodstawne i wymyslone, aby jakos obronic homofobiczna ideologie.
  Homoseksualizm występuję również wśród zwierząt. Przykładami mogą być np. Pingwiny, gdzie badania oraz obserwację pokazały, że dwoję pingwinów płci męskiej łączą się w pary na całe życie. Nawet wśród delfinów zdarzają się stosunki homoseksualne. Badacze zaobserwowali również iż delfiny kopulują z osobnikami tej samej płci takich gatunków zwierząt jak żółwie czy rekiny. Przykładem bardzo częstych zachowań homoseksualnych są szympans bonobo. Studia mówią, że nawet 75 % wszystkich zachowań seksualnych u tych szympansów są to zachowania homoseksualne.

  • Czyli homoseksualnym bliżej do Bonobo lub Pingwinów niż do Homo Sapiens. Ciekawy wniosek.

  • A od kiedy wzorem cnót dla człowieka ma być zwierzę?

   Jak pies sąsiada chce zapłodnić wszystkie samice w okolicy to znaczy że każdy mężczyzna ma się przylepiać do nogi kobiecej (bądź męskiej) i się o nią ocierać?
   A gdy jeden pies zagryzie drugiego bo to nie jego teren, mam rozumieć że zabijanie jest też czymś naturalnym?

 8. Zachowania biseksualne wbrew schematowi często im przypisywanemu najczęściej wyrażają się u osób wyżej rozwiniętych duchowo, nie posiadających silnego EGO, które tłamsi ich w sztywnych rolach mężczyzny lub kobiety. Świadomosć bardziej kosmiczna nie jest w pełni ani męska ani żeńska, wtedy wyraża się w człowieku andrygonia i cechy właściwe dla obojga płci.
  Andrygonia, łącząca cechy zenskie i meskie to najwyzszy rodzaj istnienia człowieka. Niestety wciąż w mało cywilizowanych i prymitywnych społęczeństwach żyją jeszcze ludzie, dla których andrygoniczne cechy mogą być pretekstem do okazywania drugiej osobie niezdrowego zainteresowania lub pogardy z powodu społecznej obsesji czystych typów płciowych. jest to popadnięcie w sidła najbardziej prymitywnego ego, które nie akceptuje tego co piękne, inne czy róznorodne. Przejawy tego rodzaju prymitywizmu znaleźć można nawet w piśmie świętym, czy pisamacah innych religii sprzed wielu lat. Spowodowane jest to tym, że ludzkośc w tym czasie była mniej rozwinieta (ludzkosć wciąż ewoluuje) a także tym, że osoby głoszące nietolerancję okazują się zwykle prymitywnym rodzajem fanatyków i ludzi chorych, nie potrafiących zrozumieć innego rodzaju świata niż ten, który przejawia się w ich zamkniętych umysłach. Są to nieszczęśnicy posiadający zwykle świadomosc oblężoną przez zwyrodniałe ego.

 9. Ten tekst jest skrajnie stronniczy i całkowicie idiotyczny. I Pani ma czelność mówienia o sobie katoliczka, prawdziwa Polka?? Jeżeli katolicyzm i prawdziwa polskość to sianie nienawiści i obrzucanie innych ludzi wulgaryzmami i ich obrażanie to gratuluję. Ukazuje pani najbardziej obrzydliwe oblicze chorego i skrajnie niebezpiecznego katolicyzmu. Wiem że uzna mnie pani za idiotę, chama i zdrajcę tego narodu, ale mam to gdzieś. Sam jestem katolikiem, ale to co pani robi budzi we mnie odrazę, a tacy ludzie jak pani powodują, że coraz więcej osób w Polsce odwraca się od kościoła jako instytucji – robi pani bardzo wiele zła w naszym kraju. Nie wiem czy była już pani u spowiedzi przed świętami, ale jeśli tak, to przypadłoby się raz jeszcze, bo nie wydaje mi się by mogła pani spokojnie zasiąść do stołu wigilijnego mając na sumieniu tego typu wypowiedzi. Jak jest pani taka biegła w cytowaniu pisma świętego, proszę poszukać tych wszystkich cytatów o szacunku i miłości do drugiego człowieka. Nie ma pani w sobie nic z cech prawdziwego katolika.

 10. W Biblii są też inne soczyste kawałeczki … np o kobietach z menstruacją xD

 11. Oprzec caly artykul na wyswiechtanym teksciku z Biblii (ktory nie ma ani zadnej wartosci naukowej, ani prawnej, jest tylko dogmatem), a potem przypomniec jakies sytuacje od czapy. Czy pan Terlikowski wogole ma jakichs znajomych homoseksualistow? Wie jak ta wyglada normalnie, czy chociaz probowal rozmawiac z jakimis homosiami na ten temat? Jak nie, to wartosc tego teksciku jest zerowa.

  • a zatem żeby potępić kogoś musisz go znać osobiście? hmm. Ciekawe a zatem żeby potępic pedofila musisz go poznać osobiście? nie mam więcej pytań.

Możliwość komentowania jest wyłączona.