Co się stanie z Tuskiem, czyli jak mu zapewnić ochronę.


fot: freeisoft.pl

Dzisiejszy artykuł będzie z rodzaju science-fiction, ale może być tez fiction-reality. Widać już wyraźnie, ze czas Tuska i jego gangu się kończy Nadchodzi czas składania zeznań, nakazów aresztowania, przesłuchań i sądów Można sobie wyobrazić, hipotetycznie, ze w Sejmie następuje przegłosowanie wotum nieufności i Tusk przestaje być Premierem.( czy traci ochronę BOR-u ?).

Następnego dnia rano, a właściwie zaraz po północy, na polecenie prokuratury (tej samej, która umożliwiła przecieki w sprawie trotylu) dzielny SWAT Team wkracza do domu Państwa Tusk w Sopocie.  Na początek zabijają psa i kota i rozbijają akwarium z rybkami, potem rzucają Kasie Tusk na glebę wyłamując jej ręce i wyrywając włosy, a następnie wyprowadzają Tuska w kajdankach.

Po nocy spędzonej w wiezieniu z robalami, podejrzany doprowadzony jest do śledczego. Nie czekając na żadne pytania, rzuca się na kolana i blaga: powiem wszystko, wszystko co wiem, tylko nie róbcie mi krzywdy, please, bitte, prosim, i jeszcze w kilku językach, w których zna to słowo Prokurator, zaskoczony takim obrotem sprawy, każe mu wstać z kolan:” Mów!”

I Tusk zaczyna sypać. Wszystkich po kolei, wszystkie mechanizmy zbrodni i przestępstw, w które jego formacja była zaangażowana, tych, którzy go powołali i swoich mocodawców, których polecenia wypełniał. Następuje fala aresztowań, afera dotychczas niespotykana. Rywin to pryszcz. Setki ludzi trafiają za kratki. Sejm przegłosowuje ustawę antymafijna. Tysiące bandziorów, kombinatorów, aferzystów i złodziei trafia do wiezień. Większość z PO. Trzeba tu tylko wspomnieć o tym, ze biura ochroniarskie w Polsce , należące do rożnego rodzaju ciemnych indywiduów, w większości byłych ubeków, esbeków, zomowców i milicjantów, maja pod swoja komenda 200 tysięcy ochroniarzy, najczęściej wywodzących się z byłych kryminalistów, którzy osłaniają ciemne interesy III RP. Jest wiec kogo wsadzać i idzie to w tysiące. Następuje odnowa Państwa, sanacja. Wpływy Rosji i Niemiec zaczynają malec. Zaczyna się wolna Polska. A Tusk mieszka gdzieś do końca życia w ukryciu ze statusem świadka koronnego.

Myślicie ze taki scenariusz jest możliwy? Absolutnie nie! Oni do tego nie mogą dopuścić! Wiec umawiają Tuska na spotkanie z seryjnym samobójcą. Oczywiście Tusk nie wie, z kim się spotyka, może to być jakiś jego znajomy, przyjaciel, współpracownik, może kierowca samochodu z BOR-u. On będzie wiedział, jak zaparkować samochód, żeby był poza zasięgiem kamer. A może seryjny samobójcą, jako Tuska znajomy, zapuka do jego drzwi? Jak oni to robią, można poznać po wielu przykładach, od Olewnika, przez Leppera, gen. Petelickiego aż do Musia. Sposobów u nich “bezczisljennoje mnozestwo”. I potem, w poniedziałek lub we wtorek, dowiemy się, ze nie stwierdzono udziału osób trzecich ( bo o udziale osób drugich, jako dżentelmeni nie będziemy dyskutować), a ze w ogóle to chorował na cukrzyce, raka i miał zachorować na Alzheimera jednocześnie. A wszystko przez ten PiS, który straszna nagonka zaszczuł Premiera i doprowadził do samobójstwa! Ten straszny PiS. I inni, redaktorzy, dziennikarze, blogerzy, staruszki i staruszkowie, kibice piłkarscy no i w ogóle wszyscy ci, co im się nie podobało, w okrutny sposób zaszczuli Premiera tak, ze ten aż musiał się spotkać z seryjnym samobójcą . A przecież w poniedziałek miał haratać w pile! To tylko pokazuje skale i ogrom tego zaszczucia. Co za zwyrodnialcy!

Śmiejecie się z tego scenariusza, tak? Co ty za bajki opowiadasz. Czy naprawdę myślicie, ze mafia, sitwa, układ czy jak ich tam zwal, dopuszcza, po upadku tego rządu, żeby Tusk sypał? A upadek tego rządu jest już nieunikniony! Proponuje wiec, aby PiS zatrudnił byłych żołnierzy GROM-u aby pilnowali Tuska w dzień i nocy żeby mu włos z głowy nie spadł. A najlepiej to może sprowadzić brygadę komandosów z Afganistanu, bo to chyba jedyni ludzie w całej armii polskiej mający jakakolwiek zdolność bojowa. Bo na BOR przecież nie ma co liczyć. Prezydent liczył i co? Co najwyżej mogą wskazać drogę seryjnemu. A Tusk jest nam potrzebny żywy Nie chodzi bowiem o zemstę, o sama kare i przykład . Chodzi o to, aby ten układ pookrągłostołowy w końcu zlikwidować i wyeliminować raz na zawsze. A Tusk byłby najlepsza osoba, żeby wskazać mechanizmy działania, konta bankowe, ludzi i dowody na ich zbrodnie. Dlatego zapewnijmy mu ochronę, zanim się osunie, z pomocą seryjnego samobójcy, w otchłań piekła.

Miecz Damoklesa

2 comments on “Co się stanie z Tuskiem, czyli jak mu zapewnić ochronę.

 1. 06.12.2012 r.
  List otwarty (przesłany bezpośrednio i umieszczony na kilku forach)

  DO:
  – posłów
  – senatorów
  – członków rządu

  PISMO OSTATNIEJ SZANSY

  Dbanie o jak największą jakość, w tym naszego, gatunków, i o jak najlepsze, w tym z biologicznego punku widzenia, warunki życia, w tym kolejnych pokoleń, jest najwyższym prawem!

  Ustroje, w których do władzy dochodzą psychopaci, debile, w których realizuje się utopie, destrukcję, zasługują jedynie na wieczną delegalizację (czy już dotarło, kim są zwolennicy takich systemów…)!

  DOMAGAMY SIĘ ODPOWIEDZI NA TE KLUCZOWE PYTANIA/WYPOWIEDZENIA SIĘ, PO KTÓREJ JEST SIĘ STRONIE:
  – jestem za i aktywnie poprę wprowadzenie racjonalnego ustroju!
  – jestem przeciw wprowadzeniu racjonalnego ustroju, i aktywnie będą bronić dotychczasowej sytuacji!

  Brak jakiejkolwiek oraz pozytywnej reakcji/konstruktywnej współpracy celem przeprowadzenia konstruktywnych zmian oznacza wyjęcie parlamentarzystów spod prawa/otwiera drogę do koniecznej – skutecznej – samoobrony, gdyż demokracja jest utopijnym, destrukcyjnym, rozwiązaniem – zarówno teoretycznie jak i praktycznie – i efektem m.in. waszych działań jest właśnie destrukcja, w tym długi, degradacja, degeneracja, zagłada życia!!!

  Tylko psychopatom i debilom odpowiada dotychczasowa sytuacja, i tylko takie osobniki będą przeciwne pozytywnym zmianom!

  To jedno z wielu pism, jakie im przekazałem – NIKT niczego nie podważył – bo nie da się podważyć konstruktywizmu/skutecznych rozwiązań, więc od lat milczą –w czyim interesie, jakim kosztem, więc kim są, i kim są wspierający ich właściciele i pracownicy mediów…!

  TO TYLKO… REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
  http://www.wolnyswiat.pl/14sh5.html

  ZA CO POSTAWIĆ TZW. POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
  http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=14
  ______________________________________________________________________________

  Dobrze m.in. wam wszystkim, i to od wielu lat, znana konstruktywna alternatywa: http://www.racjonalnyrzad.pl/

  Piotr Kołodyński – autor/redaktor:
  http://www.wolnyswiat.pl
  http://www.racjonalnyrzad.pl
  http://www.pzepr.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.